"Обличчя - це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.
Тому ігнорувати такі непогрішимі правила як догляд за обличчям та макіяж просто неможливо.
Такі погрішності можуть коштувати Вам репутації..."
(Коко Шанель)

     Так як із семи нот народжуються тисячі мелодій, так і з допомогою семи кольорів можна створити неповторні образи. І при цьому жодного разу не повторитися.
    
 Жоден образ не буде завершеним без уміло нанесеного  та вміло підібраного макіяжу. Не бійтесь проявляти себе, свою індивідуальність. А спеціалісти "Раяни" допоможуть Вам у цьому!
Макіяж з давніх-давен залишався важливою частиною життя кожної жінки. І якщо з повсякденним макіяжем можна справитися і самостійно, то на урочистості потрібна допомога спеціаліста. Те, що може зробити професійний візаж можна назвати чародійством. В нашому салоні Ви можете доторкнутися до такого чародійства. Адже одна із наших спеціалізацій - професійний візаж для різних випадків життя.
     
 З допомогою кількох помахів візажного пензлика можна надати обличчю зовсім іншого вигляду, зробити погляд виразним та глибоким, а губи красивими та яскравими. Все це станеться, якщо при виконанні макіяжу виконувати всі правила та правильно підібрати кольорову палітру. Візажисти салону "Раяна"- це художники, які з обличчя можуть створити шедевр!
 Перш за все спеціалісти нашого салону у розмові з клієнтом вислуховують його побажання. Проте трапляються випадки, коли жінка прагне перемін, хоче бути красивою, та не знає як. В таких випадках спеціалісти беруть відповідальність на себе, враховуючи в першу чергу особливості обличчя, стилю життя, індивідуальні особливості самого клієнта. Так, ми не запропонуємо жінці бальзаківського віку неонових відтінків, але для юної дівчинки це буде сучасно та органічно. Тому візажисти салону на кілька кроків випереджують час, не бояться експериментувати з кольором чи текстурою. Вони володіють основами макіяжу, розбираються в нових напрямках, знають всі нюанси та види різних типів макіяжу - вечірнього, денного, дитячого, вікового чи весільного.
 Але макіяж - це не лише малювання, це і моделювання форми та кольору обличчя. При правильному догляді  та нанесенні макіяж в жодному випадку не порушить звичайних обмінних процесів у шкірі.  А саме своїм тонким шаром він забезпечить  шкірі ефективний захист від негативної дії чинників зовнішнього середовища.

 За допомогою косметичних засобів, що відповідають типу шкіри спеціалісти моделюють обличчя в будь-якому візажному стилі. Професійно виконана візуальна корекція  обличчя здатна повністю змінити клієнта, гармонійно поєднавши його зовнішній образ із внутрішнім світом.
 Наші спеціалісти, застосовуючи професійні методи, свій багаж знань, що викристалізовувався роками, підберуть образ під Ваші риси обличчя, тип зовнішності та тип шкіри.  Вони скриють недоліки та підкреслять очі, для когось - губи або красиві скули,  виразний погляд. Візажисти салону створять унікальний імідж, який ще раз переконає Ваших рідних та знайомих у тому, що Ви неймовірно красиві та неповторні. 

 

ЯК ЗРОБИТИ ВІЗАЖ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...