Займайтеся спортом і підтримуйте гарну фізичну форму.
Дуже допомагає базова йога: вона хороша і для розуму, і для тіла.
А якщо ви можете витратити годину-дві на тиждень на дзюдо, то це звільнить вас від усіх ваших комплексів.
(Арістотель Онасіс)

 

     Прийшовши в тренажерний зал потрібно відразу оприділитися із своєю метою.  Від цього кардинально будуть залежати всі наступні дії в залі Вас, нашого тренера та загалом способу Вашого життя. 

Якщо говорити про корекцію фігури, то снує три варіанти конкретних цілей:
✔ схуднення;
✔ набір м'язової маси;
✔ підтримка м'язевого тонусу.

Кожна з цілей вимагає різного темпу тренувань, харчування, способу життя (див. табл.)

Варіанти Тренування Харчування Спосіб життя Результат
Схуднення Тренування 4 рази в тиждень середня інтенсивність 5 разів на день Низькокалорійна білкова дієта Строгий режим харчування Мінус 2-4 кг в місяць
Набір м'язевої маси Тренування 3 рази в тиждень,  висока інтенсивність 5-7  разів на день Висококалорійна білково вуглеводна дієта Посилене харчування і вживання води ,  режим сну ,  відмова шкідливих звичок Плюс  1-4  кг в місяць
Підтримка м'язевого тонусу Тренування 1-2 рази в тиждень ,  невисока інтенсивність 3  рази в день Звичайна їжа При можливості здоровий спосіб життя Загальнозміцнюючий ефект


 Схуднення - це найпоширеніша ціль для жінок, які відвідують наш тренажерний зал. На даний час цієї мети прагнуть досягти і наші чоловіки. Потрібно зауважити, що для людей з різним рівнем зайвої вагиефективними є різні методи схуднення. При цьому тренування для схуднення - один із ключових методів.

 
 Але відразу варто відмітити: від того, що ми тренуємо якусь конкретну частину тіла, саме вона худнути не буде. А якщо при тому людина ще й не починає харчуватися відповідно до поставленої цілі - то худнути не буде взагалі.
 Наш тренер не реагує на запитання типу "а як вправи для пресу" чи "хочу плоский живіт через місяць". Він знає, що такі "казкові" способи не працюють. Тоді б у залах відпала б будь-яка необхідність. Але, якщо Ви намірені працювати - то результат однозначно буде. Це Вам підтвердить велика кількість клієнтів, які відвідують наш зал вже понад 10 років.
 Для отримання хорошого результату тренуватися потрібно три і більше разів на тиждень. Для хорошої фігури будуть потрібні і силові вправи, і кардіопідготовка (орбітрек, велотренажер, стапер). Одних кардіотренажерів буде недостатньо для хорошої фігури.  Навіть якщо у Вас немає зайвої ваги, то у Вас немає і м'язів. Тоді Ваше тіло не зможе виглядати на всі 100%!
 Тренування, як правило, займає півтора години. Починати варто з будь-якої розминки на кардіотренажері, щоб розробити сустави і довести тіло до оптимальної для тренувань температури (навіть трохи пропотіти). Далі тренер рекомендує комплекс загальнорозвиваючих вправ і лише після цього - комплекс силових вправ, які він контролює особисто. Далі він направляє Вас на кардіо, але з метою спалювання калорій.
 Займаючись в нашому залі, Ви не стикнетеся з тим, що не будете знати які вправи виконувати, почерговість цих вправ. Прийшовши в наш тренажерний зал, Ви першим ділом привітаєтеся з тренером, який зустріне Вас посмішкою та добим словом, що додасть Вам заряду на подальше заняття. Разом з тим, він контролюватиме Вашу кожну вправу, яку Ви виконуєте, буде контролювати дихання під час вправ, їхню почерговість. 
 Обов'язково наш тренер запропонує Вам проробляти найбільш крупні групи м'язів, а саме ноги, спину та груди. Адже при роботі таких великих м'язів витрачається максимум енергії, тобто згоряє найбільше калорій. При виконанні кожної вправи потрібно робити 3-4 підходи по 15-20 повторів. Відпочинок між підходами має бути незначний (не більше хвилини), щоб забезпечити високу інтенсивність тренування. Такої схеми тренер запропонує притримуватися незалежно від рівня фізичної підготовки. Початковий рівень передбачає легшу вагу, а не короткі тренування чи довгі проміжки між підходами.  

ХАРЧУВАННЯ

 Мабуть, саме від харчування залежить половина успіху. Бо всі калорії, які Ви спалили на тренуванні, можна поповнити, з'ївши 100 грам шоколаду. Тому тренер наполягає на правильному харчуванні. Лише поєднавши правильне харчування і з хорошими активними тренуваннями можна отримати хороший результат.
 В залежності від того, скільки Ваш організм витрачає калорій і скільки витрачає, Ваше тіло буде рости, худати чи залишатися на місці. Звичайно є люди, у яких бувають гормональні збої, але таких лише 10 відсотків. 


Прихід-розхід калорій можна розраховувати щодня, але це копітка праця. Якщо Вам ліньки займатися підрахунками, то варто:
✔ забрати з раціону все солодке;
✔ замінити традиційні гарніри овочами;
✔ не вживати смаженого, сковорідку замінити пароваркою;
✔ в другій половині дня краще вживати білкову їжу (н-д, кефір, сир селянський).

 А ще наш тренер наголосить Вам, що в магазині слід звертати увагу не лише на ціну, а й на енергетичну цінність продуктів. А в цьому Вам можуть допомогти різні дієти (н-д,"кремлівська", дієта Дюкана). 

Приблизний раціон одного дня:

✔ сніданок - вівсянка на воді чи молоці, чай/кава;
✔ другий сніданок - фрукти;
✔ обід - курячий бульйон, риба з брокколі чи свіжими овочами;
✔ підвечірок - курка/індичка/телятина з овочами;
✔ вечеря - сир селянський, кефір.

СПОСІБ ЖИТТЯ 

 Хочемо зазначити, що в тренажерний зал ходить більше людей з бажанням схуднути, аніж виходить з нього з чудовими результатами. В чому проблема? А проблема в нас самих! Справа в тому, що ми не робимо того, що маємо справді робити якщо прагнемо схуднути. 
 І якщо з нашим тренером тренування будуть практично завжди інтенсивні (це правда!), то з дотриманням режиму поза тренувальним залом  справитися надзвичайно складно. Людина - надзвичайно лінива істота! Величезні зваби і життєві обставини залишають мало шансів на дотримання режиму. Ми згодні з тим, що різко змінити свій спосіб життя, свої звички, смаки та стосунки дуже складно. Все полягає в бажанні самої людини досягти своєї мети. Для звичайної людини зовсім реальним є завдання поступово змінити спосіб свого життя з методичною відмовою від звичок, що заважають схудненню. Легше відмовитися від чогось приємного, але непотрібного і шкідливого, заради отримання приємного результату -  менша вага та красиве натреноване тіло. 
 Якщо ви дотримуватиметеся всіх описаних вище правил, то гарантовано за місяць скинете 2-4 кгвВашої ваги. В той момент, коли Ви досягнете ідеалу, гордіться собою, але не забувайте про подальші тренування. Не повертайтеся до диванного та кухонного способів життя! А ще: у тренувальному залі за цей час знайдуться друзі, Ви вбудуєте заняття в залі у свій графік і це стане Вашою хорошою звичкою. 


Ми розуємо, що найскладніше при схудненні - це підтримувати мотивацію і не повертатися до зайвих кілограмів.
Ми впевнені - Ви переможете себе!

 

2. НАБІР М'ЯЗОВОЇ МАСИ

 Часто у наш салон приходить наше молоде покоління (особливо хлопці), які прагнуть гарно виглядати. Вони, як правило, мають гарний зріст, але м'язева маса майже відсутня. 
 У таких випадках заняття мають переслідувати іншу ціль- набір м'язевої маси. Під час тренувань особливу увагу у таких випадках потрібно надавати силовим вправам, які мають тривати 50- 60 хвилин. Не варто проводити години в тренажерному залі. Тренування мають бути нетривалими, але інтенсивними. 
 Починати тренування наш тренер радить із розминки, щоб попередити ризик травм. Це найпростіші вправи: махи руками, нахили тулуба в сторони, повороти плечами, тулубом та інше, що запропонує тренер.  Це і служитиме розігрівом тіла. 
 При виконанні силових вправ, то тренер сам Вам розповість про черговість вправ на різних тренажерах. На початковій стадії занять потрібно виконувати вправу за три підходи Кількість повторів може коливатися від восьми до п'ятнадцяти. Н-д, якщо при першому підході Ви працюєте з легкою вагою, то повторів буде п'ятнадцять. За другим підходом вагу можна збільшити, але зробити дванадцять повторів, а в третьому - ще збільшити вагу, але зробити лише вісім підходів. 
 Через місяць за умови регулярних тренувань можна збільшити до чотирьох кількість підходів, а повтори відповідно п'ятнадцять, дванадцять, десять, вісім. Відпочинок між підходами має складати 1-2 хвилини. 
 Тренер також рекомендуватиме розділити групи м'язів на тренувальні дні.  

Ось приклад тренувального тижня:
✔ понеділок - м'язи грудей та біцепс;
✔ середа - м'язи рук та ніг;
✔ п'ятниця - м'язи спини та тріцепс.

ХАРЧУВАННЯ

 Харчування дуже важливе у при наборі м'язевої маси. Можна тренуватися не зовсім вірно, не дуже інтенсивно, але при цьому добре харчуватися - прогрес буде однозначно. Якщо  ж регулярно займатися з тренером, правильно виконувати всі вправи, але не їсти - прогресу не буде взагалі.

Головними завданнями у складанні денного раціону мають стати:

✔ частота прийомів їжі;
✔ велика кількість білка;
✔ багато води;
✔ надлишок калорій ( на 500 більше від Вашої денної норми).

 

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ ХАРЧУВАННЯ:

✔ 2-3 літри води (саме води, а не супу чи чаю);
✔ 5-7 прийомів їжі (у Вас не повинно з'являтися навіть легкого відчуття голоду);
✔ багато білка (яйця, курка, телятина, молоко, сир, сир селянський);
✔ багато повільнозасвоюваних вуглеводів (вівсянка, гречка, рис, макарони з твердих сортів пшениці).


Якщо бажання набрати вагу величезне, а їсти 7 разів на день немає можливості, то на допомогу прийде спортивне харчування.

 

Приблизний раціон одного дня: 

✔ сніданок - вівсяна каша з молоком, сир, кава;
✔ другий сніданок - гречка з молоком, пара варених яєць;
✔ обід - рис з курячим філе, салат з свіжих овочів;
✔ підвечірок - гречка з телятиною;
✔ вечеря - сир з повидлом.

СПОСІБ ЖИТТЯ

 Дуже важливим чинником для м'язевого росту є сон. В ідеалі потрібно спати 8-10 годин (н-д, 8 годин вночі та 2 години вдень, якщо є така можливість). Ще один важливий аспект набору м'язевої маси є відмова від алкоголю. Причина полягає в тому, що на тренуваннях, шляхом фізичного навантаження ми створюємо мікротравми в м'язах, які потім відновлюються. І щоб м'яз зміг адаптуватися до навантаження, організм робить її більшою, сильнішою та виносливішою. Алкоголь руйнує м'язи, тому про ніяке відновлення при прийомі алкоголю не може вестися мова. 
 Якщо ж у Вас будуть якісь святкування, то краще тренуватися за день до вечоринки і приходити на тренування день після неї. 
 Звичайно, відразу перебудувати свій спосіб життя у режим бодібілдера дуже важко. Тому потрібно все робити поступово: добавляти на місяць по одному прийому їжі, поступово підвищувати кількість білків в їжі, раніше вкладатися спати, не вживати алкоголь.
 За місяць при такому способі життя можна набрати від 1 до 4 кілограм. Часто після інтенсивного росту трапляється застій - кількість кілограмів стоїть на місці. Не варто зупинятися та розчаровуватися, Це просто організм звикає до нової ваги. Для цього варто трохи вичекати, не полишаючи заняття, трохи збільшити свій раціон і знову очікувати хороших результатів. 
 На якому етапі Вам слід зупинитися - вирішувати Вам. Якщо Ви досягли піку своєї форми, то варто зменшити надлишок калорій, зменшити кількість тренувань до 2-х на тиждень. 
 Мабуть є чимало причин, коли людям не вдається добитися ідеального результату. Але найбільш частими є дві - це відсутність дисципліни та нестача терпіння.
 Дисципліна - самий головний показник, бо бодібілдинг складається з багатьох чинників. І найголовніше - все виконати: не пропустити заняття, вчасно поїсти, вчасно лягти спати.  Слід реально оцінити свою силу волі. І навіть якщо вона далека від залізної, не варто все різко змінювати.  Поступово переходьте до ідеального режиму. З часом це стане Вашою звичкою і розпорядком дня.
 Інша причина - нестача терпіння, яка часто заставляє новачків покидати заняття спортом через те, що вони не бачать швидкого результату. Тут потрібно запастись терпінням і справжнісіньким сантиметром. Робіть заміри своїх рук, талії, бедер. Адже Ви бачите себе в дзеркалі багато разів за день і звикаєте до своїх покращених розмірів. А побачити збільшення біцепса хоча б на один сантиметр і записати його - це чудовий стимул для продовження занять і показник Вашого прогресу.


 Бажаємо Вам успішних тренувань!

Тренуйтеся та будьте здорові! Залучайтеся до нашої дружньої спортивної раянівської сім'ї! 

До нас часто приходять люди різного віку за рекомендаціями наших клієнтів. Це чудова реклама нам. Щоб вирішити, чи буде комфортно займатися Вам у нашому тренажерному залі пропонуємо придбати разовий абонемент для занять. Якщо сподобається - тоді купуйте місячний абонемент.


 

 

 ЯК ЗРОБИТИ ЗАНЯТТЯ В ТРЕНАЖЕРНОМУ ЗАЛІ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат чи абонемент (місячний чи разовий) у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...