Ви не ріжте косу, я Вас прошу,
Нехай щастя вона Вам приносить,
Хай росте як березове гілля,
Щоб її розплели на весіллі...

Щоб коханий пишався косою, 
Називав Вас завжди - дорогою,
Щоб дурманив Вас цвіт матіоли,
А коса не сивіла ніколи...

(Віталій Назарук) 

Зачіска з елементами плетіння – доповнення до Вашого стилю.

  З давніх-давен жінки прикрашали своє волосся різними способами, вплітали у волосся квіти, завивали їх, надягали вінки і, звичайно ж, створювали наймодніші плетіння кіс. Плетіння не втратило актуальності і сьогодні.
Погодьтеся, що навіть коси на середнє волосся викликають у всіх захоплення, особливо у чоловіків. Від гарної зачіски з косами не відмовилася б ні одна з жінок, неважливо якої довжини і густоти у неї волосся. Не дарма такі зачіски ось уже кілька років не сходять з обкладинок модних журналів, зачаровуючи все новими варіаціями. Красиво заплетені й викладені коси на середнє волосся створюють неповторну привабливість і жіночність будь-якій дівчині чи жінці, незалежно від стилю, обстановки та часу.
Коли говорять про косу, то перед очима постає образ української дівчини із заплетеною косою. Це звичайна трехпрядна косичка, яку з легкістю можна заплітати самостійно, тому такі кіски на середні волосся найбільш популярні і використовуються на кожен день в різних варіантах.

 

  Більш копітка у виконанні коса «риб’ячий хвіст». В залежності від виконання коса «риб»ячий хвіст» буде оригінально виглядати в різних ситуаціях.

 

 Французька коса – це ідеальна коса на середнє волосся. Підходить як для ділового стилю, так і для вечірнього варіанту. В залежності від товщини прядки волосся щоразу виглядає по-різному, але завжди бездоганно. Коса зовсім недавно стала неймовірно популярною під назвою «вінок молочниці». Це один з різновидів «грецьких» кіс, які заплітаються навколо голови і справді чимось нагадують квітковий вінок. Останнім часом рідко яка з кінодів не прикрасила хоч якось свою голівку цією прекрасною зачіскою. І кожна з них внесла у плетіння французької коси  щось індивідуальне, що цілком відповідає сучасним уявленням про модної укладки.

 Грецька коса. Ця зачіска варта богині! Пасма від проділу заплітають у вигляді обідка, кінці яких ховають в начесаному пучку.

 Незвичайне і красиве плетіння кіс на середнє волосся виходить у тому випадку, коли зібране у хвіст волосся розділити на 3 частини і кожну перетворити на своєрідний джгут.

 Різні сучасні зачіски з косами схожі на традиційні. Вони, як і раніше, роблять дівчину чи жінку жіночнішою, романтичнішою, сексуальнішою. Адже образ жіночності останнім часом грунтовно потіснив набридлий усім «унісекс» і досить міцно влаштувався на модному олімпі.

 

ЯК ЗРОБИТИ ПЛЕТІННЯ КОСИЧОК ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80 

Додати коментар

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...