Ми кожен раз міняємо відтінок фарби для волосся, 
щоб не наступати на одні й ті ж граблі
(Яніна Іпохорська)

     Салон краси “Раяна» представляє види та технології фарбування, які відомі на сьогоднішній день. Якщо Ви прагнете кардинально змінити образ, «погратися з кольором», проекспериментувати з відтінками або ж підкреслити оригінальність і красу Вашого натурального кольору волосся - ласкаво просимо!

Провідні колористи салону «Раяна» допоможуть Вам виглядати розкішно! Ми підберемо такий колір фарби для Вашого волосся, який буде відтіняти колір очей, тон шкіри обличчя, гармонійно поєднуватися із зовнішнім і внутрішнім Вашим світом, із способом життя.
Наше око сприймає кольорові об’єкти по-різному, в залежності від яскравості та розміру. Тому, вибираючи правильні тони, і, розприділяючи їх певним чином на волоссі, можна створити оптичну ілюзію об’єму, переливів та глибини.

 

Існує ТОП-5 видів фарбування. Всі вони використовуються для швидкого, бережливого та ефективного перевтілення Вашого образу! 


✔ Мелірування

✔ Брондування

✔ Шатуш
 

✔ Омбре
  

Щоб обрати один із них варто ознайомитися із специфікою кожного з них. 

 

МЕЛІРУВАННЯ

 
   Процедура мелірування волосся полягає в поєднанні натурального кольору та відтінку, в який будуть пофарбовані окремі пасма волосся. Даний тип фарбування забезпечує об’єм волосся за рахунок контрасту між темнішим пасмом та світлішим. В процесі такого фарбування використовують один або декілька відтінків фарби, які підбираються індивідуально під Ваш кольоротип (з врахуванням основного кольору волосся, кольору очей та відтінку шкіри). Мелірування проводиться як на світлому, так і на темному волоссі. Товщина і густота пасем, що фарбуються, узгоджується з клієнтом у кожному випадку. Мелірування виконується нанесенням фарби на окремі пасма волосся, які відділяють фольгою або ж до фарби добавляють спеціальний COLOR ID, який забезпечує не потрапляння фарби на інші пасма волосся. Даний тип фарбування ми пропонуємо для волосся будь-якої довжини.

 

Існує декілька видів мелірування волосся:

класичне мелірування

- це рівномірне фарбування окремих пасм волосся по всій його довжині. Ширина і товщина пасм волосся сягає від 3 до 5 мм.
Після фарбування майстер, як правило, проводить процедуру тонування, щоб знівелювати різницю між натуральним та фарбованим волоссям;

зворотнє мелірування

- проводиться у випадку, коли фарбовані раніше пасма втратили яскравість, відросли біля коренів, або ж необхідно відновити рівний натуральний колір після неодноразових процедур мелірування. В такому випадку, на висвітлені пасма наноситься колір, що відповідає кольору волосся біля коренів;

французьке мелірування

- дозволяє освітлити пасма волосся відразу на 4 тони. Даний тип мелірування використовують переважно для світлого волосся, для яких використовують відтінки від золотисто-бежевого до молочно-білого. Не дивлячись на кардинальну зміну кольору, фарбовані пасма мають цілісну структуру і здоровий блиск, за рахунок складу фарбників;

часткове мелірування

- ідеально підійде для тих, хто прагне придати «родзинку» своїй зачісці. При даному типі мелірування майстер фарбує лище окремі пасма біля обличчя або ж на кінчиках волосся;

контрасне мелірування

- це використання одного-двох близьких між собою відтінків, які будуть яскраво виділятися на фоні базового кольору волосся. Такий вид мелірування ідеально підходить для темного волосся;

✔ каліфорнійське або ж американське мелірування

- створення ефекту вигоріілого на сонці волосся. Зачіска виглядає натурально і дуже ефектно за рахунок змішування 2-4 відтінків. Волосся набирає об’єму і дуже гарно переливається. Даний вид мелірування ідеально підійде брюнеткам та шатенкам.

 

 

ПЕРЕВАГИ МЕЛІРУВАННЯ


 

 Таким чином, техніка фарбування «Мелірування» - це, варто сказати, дизайнерське фарбування волосся, яке може виконати лише класний професіонал із хорошим смаком. В іншому випадку можна отримати «гарбуз на голові».


Але слід пам’ятати, що процедуру мелірування не рекомендуємо проводити :

✔ у тому випадку, коли волосся пошкоджене, ламке;
✔ якщо на волоссі була хімічна завивка;
✔ якщо волосся було пофарбоване хною;
✔ для дуже темного або дуже яскравого відтінків волосся, оскільки висвітлені пасма можуть не гармонувати з основним кольором.

 

ГОЛІВУДСЬКЕ ФАРБУВАННЯ АБО БРОНДУВАННЯ ВОЛОССЯ


  Ще одна дуже сучасна технологія фарбування волосся – брондування – надає волоссю розкішний, дорогий відтінок за формулою: Brown (коричневий) + Blond (світлий).
Палітра відтінків Brown знаходиться в межах шоколадно-коричневої, темно-русої та кавової гам, а ефект брондування досягається невимушеним доповненням блонду. Досягнення потрібного результату є непростою справою, тому його нелегко отримати відразу після першої процедури. Інколи необхідно декілька етапів фарбування. В процесі виконання такого фарбування майстер використовує декілька фарб основних та відтінкових, що гармонійно поєднуються між собою. В результаті отримуємо чудовий ефект густого, об’ємного волосся з різними «бліками» і гарною грою кольору, як при денному так і при штучному освітленні. 
 
 

ПЕРЕВАГИ ТЕХНІКИ БРОНДУВАННЯ ВОЛОССЯ

 Процедура брондування діє на волосся так як і звичайне фарбування. Степінь пошкодження волосся залежить від якості фарби та інтенсивності висвітлення волосся. Після фарбування, для отримання стійкішого ефекту, варто пройти процедуру ламінування, яка надовго збереже колір волосся, захистить волосся від дії зовнішніх чинників, відновить природній блиск та м’якість волосся.

 

ФАРБУВАННЯ БАЛАЯЖ

 

Фарбування балаяж - це чергування різноманітних відтінків одної кольорової гами. На відміну від мелірування, фарбування балаяж виконується не вертикально, а горизонтально. Кольором виділяється або основна частина голови, або лише кінчики волосся. Перехід від кольору до кольору може бути чітким і яскравим або ж плавним, невимушеним та ледь помітним. Кольорова гама підбирається у відповідності до Вашого кольоротипу, а також враховуючи форму обличчя та стрижку. Для того стрижка, як правило, виконується перед фарбуванням.  

 На перший погляд, техніка фарбування балаяж достатньо проста. Та насправді, для досягнення бажаного результату необхідно дуже чітко попрацювати майстру. Тільки якісне фарбування і збереження рівного переходу кольорів забезпечить той блиск та об’єм, якими так хваляться знаменитості. Найкраще цю процедуру зможе виконати лише досвідчений майстер.

 

 ПЕРЕВАГИ ФАРБУВАННЯ ТЕХНІКОЮ БАЛАЯЖ

 

 
 Особливої уваги слід надавати довгому, прямому волоссю: тут перехід від кольору до кольору проглядається найбільш чітко. Найкрасивіше фарбування балаяж виглядає на довгому хвилястому волоссі та на коротких каскадних стрижках.
 При фарбуванні короткого волосся є кілька можливостей створити у зачісці «родзинку». Перш за все, це фарбування кінчиків волосся з попереднім начісуванням. Можна пофарбувати лише окремі пасма навколо обличчя. Якщо стрижка асиметрична – за допомогою техніки балаяж це можна виграшно підкреслити.
 Балаяж сподобається тим нашим клієнткам, які полюбляють зачіску «кінський хвіст». Існує спеціальний спосіб фарбування кінчиків, адаптований власне для даного стилю вкладання волосся

 

ШАТУШ

  Ще одним способом імітації вигорівшого на сонці волосся є фарбування шатуш. Волосся, яке асоціюється із відпочинком на морі, сонцем та релаксом завжди навіює щось приємне. Щоб створити максимально природній ефект, фарбу наносять нерівномірно, а хаотичними мазками на попередньо начесане волосся. Фарбування шатуш можна виконати як на кінчиках волосся так і по всій довжині. Як правило, для фарбування шатуш використовують два кольори фарби для волосся.

 

 


ПЕРЕВАГИ ФАРБУВАННЯ ТЕХНІКОЮ ШАТУШ

 

 Найбільш ефектно фарбування шатуш виглядає на темному волоссі. Брюнеток і шатенок воно просто разюче змінює. При світло-русому волоссі та блонді дана техніка фарбування також успішно застосовується у нашому салоні, але тоді майстри пропонують фарбувати значну частину волосся у більш темний колір для виразнішого результату.

 
ОМБРЕ


  Омбре – це сама трендова на сьогодні техніка фарбування волосся із усіх описаних вище. Цей тренд не проходить вже кілька років поспіль. Розтяжка кольору від темного біля коренів до світлого на кінчиках, яка вже стала хітом, підходить абсолютно всім! Це універсальний спосіб змінити свій вигляд та волосся будь-якої довжини, будь-якого відтінку. Окрім того, омбре прекрасно виглядає на натуральному волоссі і вигідно підкреслює його колір. 
Яскравий перехід від темних коренів до світлих кінчиків виглядає розкішно і стильно на випрямленому волоссі, на зачісці, що викладена косичкою, у зачісці «кінський хвіст», на кучерявому волоссі і навіть при відсутності будь-якої укладки.
Ефект омбре досягається шляхом висвітлення і тонування нижньої частини довжини волосся на темному волоссі, або ж навпаки, тонуванням і затемненням прикореневої частини світлого волосся.

 

ПЕРЕВАГИ ФАРБУВАННЯ ТЕХНІКОЮ ОМБРЕ

 При використанні техніки омбре варто пам’ятати, що висвітлення волосся відразу на 3 тони може не дуже добре відобразитися на структурі волосся. Щоб висвітлені кінчики залишались м’якими та шовковистими, перукарі нашого салону рекомендують провести курс лікувальних процедур для пошкодженого волосся.


  Можливості колористики безмежні. Як і фантазія наших майстрів-перукарів.
Всього лиш за декілька годин, які Ви проведете в нашому салоні, допоможуть Вам змінити Ваш образ,
Ваш стиль, а можливо, і Ваші думки…

  Адже відомо: нова зачіска завжди несе за собою приємні зміни та новизну у житті.
Ви можете повністю довіритися спеціалістам салону краси «Раяна»,
які як ніхто інший, знають, що потрібно Вашому волоссю!


 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ФАРБУВАННЯ ВОЛОССЯ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...