"Чи є на світі щось тепліше
за рідні й милі дитячі ручки ? 
Може сонця промінчики ? 
Чи теплі хвилі морські ?"
(Людмила Щеблюк)

 
 
 Догляд за дитячими ручками, дитячий манікюр - це дуже потрібні і важливі процедури для наших діток. "Потрібний" вік, з якого можна робити процедуру малим діткам - це справа дуже індивідуальна. Навіть трьохрічній дитині можна допомогти позбутися задирок, які є досить болючими для нас усіх.
  При обробці дитячих нігтиків багато залежить від пластини, кутикули, валиків. Особливу увагу слід приділяти обробці та догляду за навколонігтьовою шкірою у дитини, адже дитяча кутикула підлягає ризику появи тріщин та задирок. Дитячі нігтики ще проходять формуючі процеси, тому поверхня нігтьової пластини не обробляється, тобто не полірується  і не шліфується. Дітям не варто дуже вкорочувати нігтьову пластину. Завжди має залишатися тоненька смужка вільного краю.
 

  Погрижені нігті - це класична проблема в дитячому манікюрі. З обгриженими нігтями і навколонігтьової шкіри (оніхофагія) можна боротися за допомогою спеціального засобу від "гризунів" - специфічні гіркі лаки для дітей. Вони не токсичні і не зашкодять здоров'ю дитини, а неприємний смак швидко позбавить дитину цієї шкідливої звички. Особливо ефективним цей засіб є для дітей до 10 років.
  Причиною цієї проблеми можуть бути стресові ситуації вдома, в дитячому садочку чи школі, занижена самооцінка дитини. Незадоволеність дитини собою провокує появу звички гризти нігті. А коли дитина бачить свої некрасиві обкусані нігті, його самооцінка стає ще нижчою і вона починає робити це знову з подвоєними зусиллями. Ось так і появляється замкнуте коло. У дітей, які гризуть свої нігті, проявляється , як правило, підвищена тривожність.
Маленький джельтельмен, який потрапляє в кабінет манікюру, повинен також відчувати себе комфортно. Для цього у нашому салоні прибирають з поля зору маленького клієнта всі "дівчачі штучки" і розповідають хлопчику про "спортивну" довжину нігтя у мужчин, дизайн нігтиків.
 

   ПЕРЕВІРЕНО: якщо на першу процедуру хлопчика приводить батько (це допомагає дитині відчувати себе впевненіше) і покаже на своєму прикладі, що догляд за руками і ногами - це гігієнічна процедура, а не "жіночі штучки", то і  надалі хлопчик буде прагнути до акуратних нігтиків в будь-якому віці.


  Маленькі принцеси, потрапляючи в чарівний світ манікюрного кабінету, що заповнений лаками для нігтів, входять в "своє" царство і виходять з нього неохоче. Найбільшою популярністю для маленьких клієнточок у нашому салоні користується нейл-дизайн нігтиків. Красиво на дитячих нігтиках виглядають ніжні блискітки та різнокольорові легкі композиції, для виконання яких використовуються спеціальні фарби.
 
   Процедури дитячого манікюру та педикюру  загалом не мають особливих відмінностей з дорослим. Просто виконуються більш бережливіше. В загальному така процедура займає від 20 до 40 хвилин, в залежності від побажань маленького гостя.
 

   Дитині будь-якого віку можна підібрати індивідуальний метод по догляду за ручками чи ніжками. Існує багато технологій, елементи яких можна використати в дитячому манікюрі чи педикюрі. Звичку доглядати за собою, виглядати акуратно слід прищеплювати діткам з раннього віку.


 

ЯК ЗРОБИТИ ДИТЯЧИЙ МАНІКЮР ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"! Він ідеально підійде для подарунку маленьким принцесам для будь-яких святкових оказій. І, повірте, тримаючи в ручках такий "дорослий" сертифікат, Ви викличете в дитини захоплення! Адже всі діти так мріють швидше стати дорослими...


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...