Не буває некрасивих жінок, бувають ледачі.
Коко Шанель

 Останнім часом широке поширення отримали методи апаратного очищення шкіри обличчя за допомогою сучасного обладнання. Це і лазерна чистка обличчя, і чищення шкіри за допомогою ультрафіолету, і вакуумна чистка обличчя, яка представлена у нашому салоні. Апаратна вакуумна чистка є приємною безболісною процедурою, абсолютно атравматичною для шкірних покривів. Її полюбили наші клієнти. Головним її недоліком є недостатня глибина впливу та очищення шкіри, тому в окремих випадках наші лікарі поєднують з іншими видами чисток. 

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ВАКУУМНОЇ ЧИСТКИ ОБЛИЧЧЯ

 Як завжди при проведенні будь-якої процедури по догляду за обличчям наші спеціалісти проводять легке поверхневе очищення за допомогою молочка чи гелю, метою якого є видалення механічних забруднень та шкірного жиру з поверхні епідермісу. Далі іде етап вапоризації, який розкриває пори та підготовлює шкіру обличчя до самої вакуумної чистки. В залежності від проблеми наші лікарі вибирають певну насадку: плоскою-  обробляються зморшки, ростральною - жирну шкіру, круглою -  працюють для відтоку лімфи по лімфатичних судинах. 
 При вакуумній чистці повітря всередині циркулює з оберненим тиском, не тисне на шкіру і не травмує її.  Процедура ефективно витягує забруднення з пор, виключаючи їх закупорку, нормалізує роботу сальних залоз. Під дією вакууму поліпшується лімфодренаж і прискорюється кровообіг.  Це приводить до поліпшення трофічних процесів і сприяє регенерації шкірних структур, їх ефективному та швидкому оновленню. У підсумку підвищується тургор і еластичність шкірних покривів, а Ваше обличчя починає виглядати на кілька років молодшим. 
 Створення вакууму відшаровує ороговілі ділянки шкіри та стимулює притік крові до верхніх шарів шкіри. Це дозволяє насичувати всі шари шкіри корисними речовинами та киснем. При регулярному проведенні вакуумна чистка нормалізує роботу залоз, зменшує в рази появу вугрів та комедонів, надає тонусу шкірі, роблячи її поверхню ніжною, гладкою та оксамитовою. Для хорошого ефекту після вакуумної чистки наші спеціалісти обов'язково проводять легкий поверхневий пілінг з метою повного очищення шкіри від частинок відшарованого епідермісу та накладають маску по проблемі та типу шкіри. 
 Тривалість вакуумної чистки - 20 хвилин, але вона завжди проводиться у системі догляду, тому тривалість всієї процедури з урахуванням всіх етапів приблизно складає 1 годину.
 Вакуумна чистка показана:

✔ при підвищеній жирності шкіри;
✔ при розширених порах;
✔ при комедонах та закупорених порах шкіри обличчя;
✔ при вугровій хворобі легкого та середнього ступеня вираженості;
✔ при зниженій еластичності шкірних покривів та їх тонусу;
✔ при вікових змінах, що супроводжуються атрофічними процесами та зниженням тургору підшкірної клітковини.

 Перед проведенням процедури наші лікарі рекомендують пройти консультацію, щоб зрозуміти чи є протипокази для проведення даної процедури. Відмовити у проведенні вакуумної чистки обличчя або ж відкласти  процедуру наші спеціалісти можуть у випадках, коли:

✔ наявні вогнища інфекції або недавні травми;
✔ сильна гіперпігментація шкіри;
✔ підвищена ламкість капілярів;
✔ захворювання серцево-судинної системи. 

 Створення вакууму відшаровує ороговілі ділянки шкіри та стимулює притік крові до верхніх шарів шкіри. Це дозволяє насичувати всі шари шкіри корисними речовинами та киснем. При регулярному проведенні вакуумна чистка нормалізує роботу залоз, зменшує в рази появу вугрів та комедонів, надає тонусу шкірі, роблячи її поверхню ніжною, гладкою та оксамитовою.
 В результаті чистки шкіра обличчя набуває свіжості та природного кольору за рахунок поліпшення кровопостачання, підвищується її тонус, про що свідчать гарні відгуки клієнтів. При проведенні даного виду чистки відбувається хороший лімфодренажний масаж обличчя, який сприяє кровообігу та лімфотоку. 
 Після вакуумного очищення шкіри обличчя спостерігається відсутність запальних процесів, оскільки процедура атравматична.  З усіх відомих видів чисток обличчя вакуумна є найбільш безболісною, що є її безперечною перевагою. Після такої чистки наші клієнти відразу повертаються до повсякденних справ та роботи. 


Вакуумна чистка обличчя – це всього лише звичайна косметологічна процедура, але навіть її виконання потрібно довіряти тільки атестованим і досвідченим фахівцям. Будьте уважні до себе і свого здоров’я!


ЯК ЗРОБИТИ БУДЬ-ЯКУ ПРОЦЕДУРУ ДОГЛЯДУ ЗА ОБЛИЧЧЯМ  ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи курс процедур у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...