У 20 років у вас обличчя, яке дала вам природа;
в 30 років у вас обличчя, яке виліпило вам життя;
а в 50 у вас обличчя, якого ви заслуговуєте. 
Коко Шанель

 Чистка обличчя - одна з найбільш популярних процедур в косметології.  Вона може проводитися різними методами: механічним, вакуумним та іншими. Одним із найпопулярніших є ультразвукова чистка обличчя або ультразвуковий пілінг. Це обумовлено тим, що ультразвукова чистка на відміну від інших чисток не зачіпає здорові клітини шкіри, а забирає лишень ороговілі частинки шкіри. Тому можна стверджувати, що ультразвукова чистка або пілінг є найбільш безпечним та нетравматичним видом чистки. Цей чудовий вид чистки, не тільки глибоко очищає шкіру, забирає шлаки та токсини, а й покращує її стан, сприяє регенерації, стимулює обмінні процеси, не порушує цілісності шкіри, не залишає гематом.
 Такий вид чищення обличчя з'явився порівняно недавно, але не дивлячись на це, він завоював достатньо  уваги серед представниць прекрасної статі. Високочастотні звукові коливання, що з'являються в поверхневих шарах шкіри,  проникають всередину і сприяють активному видаленню відмираючих клітин ороговілого шару шкіри та інших забруднень від живих клітин, роблять масаж і виводять надлишки шкірного сала. Після такої процедури клітини шкіри швидше регенеруються і усуваються всі видимі дефекти. 

 


ЯК ПРАВИЛЬНО: УЛЬТРАЗВУКОВА ЧИСТКА ЧИ УЛЬТРАЗВУКОВИЙ ПІЛІНГ?


 Під час ультразвукової чистки проходить злущування поверхневих шарів шкіри, яке властиве для всіх процедур пілінгу (детальніше про пілінг див. у статті "Хімічні пілінги"). Під ультразвуковим пілінгом інколи розуміють скорочену процедуру ультразвукової чистки: лише демакіяж та ультразвуковий вплив на шкіру обличчя.  Ультразвукова чистка - це комплексна процедура, яка включає не лише очищення шкіри з допомогою ультразвуку, а й маски, креми, сиворотки.
 Завдяки унікальним властивостям ультразвуку шкіра обличчя очищається, отримує додатково мікромасаж клітин шкіри. Після дії ультразвуку шкіра обличчя стає свіжішою, м'якшою, посилюється її природний колір, підвищується зволоженість. За рахунок посилення локального кровотоку та лімфотоку зменшуються набряки. Ультразвуковий пілінг безпечно та ефективно видаляє ороговілі клітини шкіри, знімає забруднення та очищує пори, стимулює вироблення колагену. Після процедури шкіра не потребує реабілітаційного періоду, бо ультразвукова хвиля дуже м'яко діє на шкіру обличчя. Також ця процедура показана для всіх типів шкіри, навіть чутливої з проявами куперозу. Найбільш ефективною вона є при підвищеній жирності, закупорці пор, тьмяному кольорі шкіри, підвищеному потовиділенні, дерматитах, старінні шкіри. Непогані результати дає ультразвуковий пілінг при лікуванні стрий, рубців, шрамів за рахунок активізації приливу крові до шкіри, а, отже, і стимулюванню регенерації клітин. 

 Ультразвук сприяє проникненню косметичних та лікувальних препаратів у більш глибокі шари шкіри, підвищуючи їхню ефективність. Ультразвукова чистка зменшує мімічні зморшки, очищає пори, вирівнює колір шкіри, покращує її тонус. Після чистки шкіра виглядає свіжою, молодою, підтягнутою. Можна стверджувати, що вона має яскраво виражений омолоджуючий та ліфтинговий ефект!
 Дана процедура не викликає алергічних реакцій та побічних ефектів. Протипокази для проведення ультразвукового пілінгу практично відсутні. Не рекомендуємо його робити вагітним жінкам, при гнійних висипаннях на шкірі обличчя та після хімічного пілінгу, оскільки шкіра тоді дуже делікатна та ніжна. У всіх інших випадках ультразвуковий пілінг обличчя залишається на висоті! Це найефективніша процедура в омолоджуючих, лікувально-профілактичних та відновних програмах.

 

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ЧИСТКИ


Перед проведенням ультразвукової чистки не проводиться розпарювання обличчя.
Достатньо лише проведення демакіяжу та стандартного очищення шкіри/  Потім наносяться спеціальні засоби, які збільшують ефективність процедури. Ультразвуковий апарат для чистки обличчя має вигляд металевої лопатки, яку косметолог плавними рухами пересуває по шкірі. Жодних неприємних віддчуттів наші клієнти не відчували. Може відчуватися лише дотик металевої пластини до тіла. А на ділянках скул, в місцях де кістки підходять близько до шкіри, може відчуватися вібрація. У середньому процедура триває близько двадцяти хвилин. Із нанесенням маски, дарсонвалізації обличчя тривалість ультразвукової чистки збільшується до 50 хвилин. У нашому салоні наші спеціалісти проводять ультразвукову чистку обличчя на препаратах фірм GIGI (Ізраїль), Janssen Cosmetic (Німеччина),  Ella Bashe (Франція),  Anna Lotan (Ізраїль). Після процедури на шкірі будь-яких почервонінь не виникає. Не потрібен спеціальний догляд і після процедури. 
 Щоб досягти бажаних результатів, потрібно пройти від чотирьох до восьми сеансів. Спочатку косметолога потрібно відвідувати раз на два тижні, а потім раз в місяць. Цей метод чищення обличчя абсолютно безболісний, але його вартість є вищою від інших видів чисток. Ще дуже ефективним для наших клієнтів є поєднання ультразвукової чистки із фонофорезом. 
 Ультразвукову чистку обличчя наші спеціалісти не рекомендують проводити при екземі, паралічі або запаленні лицьового нерва, пухлинах, а також після інфекційних та вірусних захворювань, при важких формах серцево-судинних захворювань Також від процедури краще відмовитися, якщо Ви недавно робили хімічний пілінг. Не варто  робити чистку вагітним жінкам та у період лактації.


 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ УЛЬТРАЗВУКОВОГО ПІЛІНГУ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи на курс процедур у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...