У людині повинно бути все прекрасно:
і обличчя, і одяг, і душа, і думки. 
Антон Павлович Чехов


 Чистка обличчя - це базова косметична процедура, з якої починається вирішення практично всіх естетичних та медичних питань в косметології. Кожний вид професійної чистки має свої переваги та індивідуальні особливості. Кожна з них ефективно використовується як для проведення омолоджуючих процедур, так і в лікувальній косметології. Ні для кого не є секретом, що турбота про здоров'я та красу нашої шкіри розпочинається  з очищення. У шкірі кожної людини є пори, які задіяні у різних природних хімічних та біологічних процесах та через які наша шкіра дихає. 
 

Міське життя, стреси, гормональні збої, недосипи, нерегулярне харчування, захворювання внутрішніх органів збільшує вироблення шкірного сала, і навпаки, приторможує цикл оновлення клітин. В результаті - забруднення з поверхні шкіривидаляються рідше, сальні залози перестають нормально функціонувати, збільшуються в розмірах і на поверхні шкіри з'являються всім відомі чорні цятки - комедони. 
 Оскільки комедони знаходяться глибоко, то жодні креми, скраби чи маски не допоможуть їх дістати. Полегшити шкірі життя, зробити її гладкою та бархатною допоможе лише професійна чистка обличчя у салоні краси. 
 Процедури очищення освіжать шкіру, очистять її від пилу, бруду, шкірного сала, ороговілих клітин шкіри. Краса завжди розпочинається з чистоти. Ось чому процедурами очищення шкіри нехтувати ніколи не бажано.
 Побутує думка, що професійна чистка обличчя завжди пов'язана з болем. Насправді, це не так. Погоджуємося, що чистка обличчя не дуже приємна і розслабляюча процедура, але це необхідний ритуал, який обов'язково принесе позивний результат. Так, інколи вона буває болючою. Особливо тоді, коли проблеми назрівали давно, а Ви чекали, коли вони вирішаться самі. В такому випадку проблеми лише приходять і, як правило, у запущеній формі шкірних захворювань. У такому випадку перші візити будуть болючими. Але коли зникають запалені ділянки  і шкіра починає нормально функціонувати, процедура чистки проходить в легкій формі і біль вже не відчувається. Регулярне та правильне очищення шкіри має на шкіру антибактеріальний, протизапальний, відлущуючий, захисний та омолоджуючий ефект. 
 У шкірі кожної людини можуть по-різному функціонувати потові та сальні залози, швидкість обмінних та відновних процесів. Тому, назнаючи процедуру чистки шкіри обличчя, наші лікарі-косметологи індивідуально підійдуть до Вашого типу шкіри (нормальна, суха, комбінована чи жирна), адже кожна з них має свої особливості в професійному догляді та вимагає індивідуального підбору процедур.

 Кожен клієнт повинен знати, що будь-який тип шкіри вимагає очищення та якісного щоденного догляду.

 Неправильне використання очищуючих засобів чи відсутність таких взагалі у арсеналі жінки складає велику частину проблем із шкірою обличчя. Денний крем, макіяж, пил, забрудненість навколишнього середовища - це ті чинники, які забруднюють наші пори кожного дня. Але через природну людську лінь або нерозуміння суті проблеми клієнти самі собі створюють проблеми: подразнені ділянки, вугрі. 
 Особливу увагу ми хочемо зосередити на тому, що чистки обличчя необхідно проводити виключно в умовах косметичного кабінету і тільки досвідченим лікарем-дерматокосметологом.  Самостійна чистка обличчя в домашніх умовах часто приводить до занесення інфекції та зараження шкіри, що лише погіршує загальний стан шкіри обличчя, а кількість вугрів та прищів може катастрофічно збільшитися. 

 Різновидів чистки обличчя є доволі багато.  Кожна з них по-своєму унікальна та ефективна. Ми пропонуємо нашим клієнта наступні види чисток:

✔мануальна (механічна) чистка;
✔апаратні: бросаж, вакуумна чистка;
✔ультразвукова чистка;
✔хімічні чистки (пілінги).

 Шкіра — це найбільший людський орган, що віддзеркалює наш внутрішній стан. Тому і тут, коли щось іде не так, потрібна допомога професіоналів. Наш салон краси пропонує послуги лікарів-дерматологів з великим та успішним досвідом роботи, фахівців, що на практиці досконало освоїли методики догляду за шкірою.  Прийшовши на первинну консультацію, Ви отримаєте оптимальне вирішення проблем Вашої шкіри обличчя. Підібрані процедури будуть відповідати Вашим індивідуальним потребам та побажанням. Лікарі запропонують необхідну кількість процедур з урахуванням особливостей шкіри кожного клієнта. Професіоналізм лікарів гарантує Вам безпечне лікування і кращий результат з найменшими витратами.


 Варто пам'ятати, що разова чистка не вирішить всіх Ваших проблем, а домашній догляд - це лише частина роботи над Вашою красою та здоров'ям. В салоні Ви отримаєте повний спектр послуг і догляд за обличчям стане Вам радістю та задоволенням. А результатом стане красиве, доглянуте обличчя та Ваша впевненість у собі!


 ЯК ЗРОБИТИ БУДЬ-ЯКУ ПРОЦЕДУРУ ДОГЛЯДУ ЗА ОБЛИЧЧЯМ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...