Бути гарною легко; важко лише виглядати гарною
Френк О'Хара

Біорепарація, Препарати, механізм дії, процедури, переваги, курс-біорепарантиБіорепарація - це процес відновлення клітинних структур, що пошкодилися внаслідок дії агресивного навколишнього середовища, окислювальних процесів та ендогенного чинника.
 Біорепарація виникла як логічне продовження біоревіталізації. ЇЇ метою стало виконання глибших завдань, ніж зволоження шкіри та розгладжування зморшок. Метою цієї новітньої інноваційної ін'єкційної методики є запуск процес самоомолодження шкіри клієнта та вирішення кількох естетичних проблем і з допомогою одного препарату. Дана процедура отримала високе визнання серед світових експертів б'юті індустрії і попит на неї незмінно зростає. 
 Для біорепарації розроблені спеціальні препарати-біорепаранти, у складі яких є гіалуронова кислота до якої "пришиті" вітаміни, амінокислоти, пептиди, які дозволяють їй зберігатися в шкірі протягом трьох тижнів. Це абсолютний рекорд серед ін'єкційних аналогів. Збагачення гіалуронової кислоти вітамінами відбувається за допомогою складного хімічного процесу. Новоутворена молекула гіалуронової кислоти, поступаючи в шкіру, поступово на протязі трьох тижнів вивільняє поживні речовини. За цей час вона встигає активізувати в шкірі неоколагенез і проліферацію фібробластів - тобто запустити механізм самоомолодження. 

 Біорепаранти, як прямі нащадки біоревіталізантів, мають ті ж корисні функції: створюють оптимальне середовище для функціонування фібробластів і здійснюють стимулюючу дію на міграційну та проліферативну активність.
Біорепарація, Препарати, механізм дії, процедури, переваги, курс-біорепаранти Поряд з тим, вони:
✔ мають здатність тривалий час утримувати активні речовини у шкірі (до трьох тижнів). Як наслідок - частота ін'єкцій встановлюється 1 раз на 3 тижні;
✔ разом з гіалуроновою кислотою дані препарати мають у складі комплекс активних речовин, необхідних для запуску процесу біорепарації;
✔ біорепаранти вирішують декілька естетичних проблем, не обмежуючи себе зволоженням шкіри та підвищенням її тургору та тонусу;
✔ препарати для біорепарації забезпечують виражений тривалий антиоксидантний захист дерми.

  

Біорепарація, Препарати, механізм дії, процедури, переваги, курс-біорепаранти

МЕХАНІЗМ ДІЇ біорепарантів реалізується через певні функції:
✔ Створення оптимального середовища для функціонування фібробластів. Модифікована гіалуронова кислота на протязі трьох тижнів зволожує дерму зсередини, забезпечуючи клітинам сприятливі умови життєдіяльності;
✔ Доставка активних речовин і створення їхнього "депо" в шкірі. Гіалуронова кислота є матрицею-носієм для великої кількості активних речовин, які "пришиті" до неї. Оскільки модифікована гіалуронова кислота є захищеною, то і активні речовини також довго депонуються в шкірі, створюючи резерв для свого подальшого вивільнення;
✔ Стимуляція активності фібробластів. Оскільки модифікована гіалуронова кислота в шкірі затримується значно довше, ніж гіалуронова кислота в мезопрепаратах та біоревіталізантах, то її дія теж пролонгується. На тривалий період збільшується проліферація фібробластів, запускається синтез нового колагену. Результат зберігатиметься на протязі довшого часу.

 Біорепарація, Препарати, механізм дії, процедури, переваги, курс-біорепаранти Процедури біорепарації стануть оптимальним вибором:
✔ для клієнтів старшої вікової шкіри (вікова шкіра);
✔ при втраті шкірою здатності до регенерації;
✔ при сухості шкіри, куперозі, гіперпігментації;
✔ при локальному збільшенні жирової клітковини (подвійне підборіддя, відвислі щоки);
✔ для корекції виражених ознак біологічного та фотостаріння;
✔ при необхідності вирішити відразу кілька проблем у клієнта;
✔ як складова антицелюлітних програм та ліпосакції.


Біорепарація, Препарати, механізм дії, процедури, переваги, курс-біорепаранти Переваги біоревіталізації:
✔ істинне омолодження, що спричинене запуском в дермі процесу біорепарації;
✔ вирішення відразу декількох естетичних проблем клієнта;
✔ зручний та нетривалий по часу курс ін'єкцій (1 раз в 3 тижні).

 Серед переваг біорепарантів варто відзначити виражену антиоксидантну дію: властивість модифікованої гіалуронової кислоти в кілька разів підсилена "пришитими" до неї речовинами-антиоксидантами - глутатіоном, цистеїном, метионіном. Препарати-біорепаранти завдяки синтезу колагену та еластину створюють хороший  ліфтинг-ефект та зміцнюють судинну та клітинну стінки через присутність амінокислот.

 Курс біорепарації складає три сеанси, що є доступним для зайнятих людей. Після першої процедури відбувається вирівнювання поверхні шкіри, покращується колір обличчя, повертається тонус шкіри. Окремі лієнти зазначають, що сама процедура менш болюча, аніж процедура біоревіталізації. Також процедура біорепарації не вимагає відновного періоду. Єдиним її мінусом є ціна, яка вища від ціни процедури біоревіталізації.

 


 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЇ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар