Пізня краса - найцікавіша.
В юності ми всі гарненькі, але це природнє чудо краси.
А ось потім ми стаємо красивими.
Верушка фон Лендорф

 Питанням омолодження шкіри і жінки і чоловіки починають турбуватися разом із появою перших зморшок на чолі, біля очей чи губ. Одні починають скуповувати чудодійні креми, другі - отримувати радикальні процедури в салонах краси. Спеціалісти салону краси "Раяна" радять не поспішати, а записатися на сеанс масажів, який допоможе підтягнути шкіру та продовжити її молодість. 
 Професійний косметичний масаж обличчя та шиї - це спеціальний комплекс процедур, який спрямований на подолання певних недоліків шкіри, сповільнення її старіння, зменшення зморшок. Він допомагає посилити тонус ослаблених м'язів, боротися з висипаннями на шкірі, пігментацією, нерівностями шкіри. Процедура проста, неболюча, практично без протипоказів. Наші клієнти дуже люблять її, а спеціалісти рекомендують проводити її хоча б два рази у місяць для підтримуючого ефекту.
 Масаж має тисячолітню історію. Ще древні греки та араби робили простий, але ефективний масаж обличчя. Техніка проведення включала використання трав'яних настоїв, фруктових масел та кремів, які наносилися на щоки, чоло, ніс. У Древньому Римі жінки використовували цю техніку не лише для себе, а й для воїнів. Китайці почали вивчати користь від погладжувань шкіри дуже давно, порівнявши його із впливом лікарств на організм людини. Греки використовували постукування та розтирання для релаксу в спеціальних лазнях - термах. з 19 століття розпочалося наукове вивчення користі масажу обличчя та масажу взагалі та їхній розвиток загалом. Сьогодні кожен салон чи косметичний кабінет пропонує послугу масажу обличчя.
 Сьогодні масаж обличчя - це необхідна частина косметичного догляду за шкірою. Він сприяє покращенню кровообігу та нормалізує обмін речовин, полегшує видалення продуктів обміну, допомагає шкірі дихати, зміцнює тканини та м'язи, зберігає надовше шкіру гладкою, еластичною, молодою.
 Багато людей переконані, що масаж обличчя можуть зробити самі. Ми не заперечуємо, адже для кращого ефекту нанесення вранці та ввечері крему теж вимагає знання масажних ліній (див. мал). Проте сам масаж ефективніше та надійніше зробить професіонал. Він це зробить якісніше, кваліфікованіше, адже під час масажу треба врахувати чимало чинників: правильні рухи, тип та стан шкіри, засіб, що використовується, тривалість сеансу. В залежності від проблеми шкіри, лікар-косметолог підбере відповідий косметичний засіб (крем, масло, тальк). При жирній шкірі обличчя наші спеціалісти використовують тальк із антисептичною підсушуючою дією або аромомасло Іланг-Іланг від французької фірми D'Ecleor. Для сухої шкіри клієнта лікарі використовують масло Неролі (франц.  D'Ecleor), маски, по яких роблять масаж для кращого проникнення вітамінів та мікроелементів. 
 Косметологи у своїй практиці використовують три основні види масажу обличчя. класичний, пластичний, масаж по Жаке. У салоні "Раяна" ми пропонуємо клієнтам ще й хіромасаж, який набув сьогодні неабиякої популярності.

Показами для проведення масажу обличчя є:
✔ втомлена, суха, тьмяна шкіра обличчя та шиї;
✔ легкі зморшки у кутиках очей або губ;
✔ вікові пігментні плями;
✔ прищі, акне, комедони;
✔ жирна шкіра обличчя;
✔ поява другого підборіддя;
✔ втомлений вигляд, наявні ознаки старіння шкіри обличчя.


Неправильно говорити про масаж, як про загальнодоступну для всіх процедуру.
Масаж обличчя робити не варто, коли на ньому:
✔ запальні явища, загострення герпесу;
✔ защемлення лицевого нерва;
✔ грибкові захворювання;
✔ сильно виражений купероз;
✔ відкриті ранки, бородавки, великі родимки.

 


З обережністю ставимося до клієнтів, у яких погана згортуваність крові, підвищений тиск, серцеві захворювання.

Як проходить процедура масажу обличчя
 Салонна процедура масажу вимагає виконання певних ритуалів. Клієнт зручно вмощується в косметичному кріслі, накриваємо його теплим м'яким косметичним молочком. з метою очищення від дрібних частинок бруду робимо легкий скраб та очощаємо обличчя за допомогою добре теплого вологого рушничка. Останньою частиною ритуалу є нанесення  тальку, крему чи масла, відповідно типу шкіри клієнта. Лише після дотримання всіх складових ритуалу наші спеціалісти під легку релаксуючу музику починають робити масаж обличчя...
 Вже на другий-третій день Ви відчуєте реальні покращення та ефект:
✔ підвищиться пружність, тонус, гладкість шкіри;
✔ зменшаться пори, знизиться виділення із сальних залоз;
✔ почне зникати друге підборіддя, що є проблемою для багатьох клієнтів 35+;
✔ покращиться овал обличчя, розгладяться дрібні зморшки;
✔ сповільниться старіння шкіри, процес появи зморшок.

  

Які чудові перетворення дарує масаж обличчя? 

 По – перше , кров починає швидше текти по капілярах, внаслідок чого прискорюються обмінні процеси в клітинах шкіри, відновлюються підшкірні шари, колаген та еластин починають вироблятися швидше, шкіра стає пружнішою, тому пропадають мімічні та інші глибокі зморшки. 
 По - друге , робота капілярів приходить в норму, тому зникають почервоніння та вугрі, що викликані близьким розташуванням кровоносних судин до шкіри.
 По - третє, під час масажу відбувається дія на м’язи шкіри, тому пропадає ефект в’ялої, так званої «дряблої» шкіри, повністю зникає набряклість, шкіра отримує тонус.
 По - четверте, правильний масаж знімає напругу шкіри, тому це чудова профілактика зморшок.

 

 


 Варто знати: щоб досягти відчутного результату, який помічатимуть Ваші знайомі та друзі, потрібно пройти курс мінімум з 10-ти сеансів.  Хибним є твердження, що масаж потрібно починати з 30+. Його можна робити у будь-якому віці. Це прекрасний профілактичний засіб. Чим раніше Ви почнете робити процедури масажів, тим довше Ваше обличчя залишатиметься молодим і красивим. 


 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи на курс процедур у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар