Я ніколи не буду старим.
Для мене старість завжди буде на 15 років старша за мене.
Френсіс Бекон


 Поява складок в ділянці носогубного трикутника - це справа людей веселих, емоційених постійно усміхнених, з активною мімікою та артикуляцією. При посмішці щоки зміщуються ближче до носа, викликаючи поглиблення носогубних складок. 
 Насправді складки у даній ділянці є глибокими зморшками і закладуються у м'язовому шарі дуже швидко - ще у підлітковому віці. Але в цей перід вони надійно сховані під молодою пружною шкірою і стають помітними лишень при усмішці. Поступово складки стають глибшими та помітнішими. В одних це трапляється в 35 років, в інших - у 25. Ці складки старять обличчя надають йому сумного, навіть злого вигляду. Коли вони з'являться - питання індивідуальне, але рано чи пізно з цією проблемою зіткнеться кожний.
 Наявність та ступінь вираженості носогубних складок не залежить від віку. Більшою мірою вони обумовлюються анатомічними особливостями та яскраво вираженими емоціями. Процеси природного старіння шкіри, птоз м'яких тканин, зниження тонусу мускулатури обличчя сприяють більшій вираженості складок. Ранній появі носогубних складок сприяють шкідливі звички, погана спадковість, неправильний щоденний догляд за шкірою обличчя. Причиною може стати неправильний прикус. При схудненні вони стають виразнішими, при наборі ваги - згладжуються. Фахівці вважають, що формування носогубної складки закінчується у 30-35 років і добавляє людині років.

 Девіз "Чим раніше розпочато лікування тим кращим та тривалішим буде результат" буде тут найактуальнішим. 
Сучасна ін'єкційна косметологія пропонує швидкий і ефективний метод  вирішення проблеми шляхом точкової корекції носогубних складок препаратами, що містять гіалуронову кислоту (Juviderm, Sudgiderm Франція, Teosyal - Швейцарія).  Є ще щільніші та триваліші за дією препарати:  Radiesse або  Ellanse. Препарати мають високу сумісність із тканинами, що виключає їх відтогнення чи розвиток алергії. Як відомо, гіалуронова кислота є природним, натуральним компонентом, який в організмі розщеплюється до вуглекислого газу та води. 

 Як проходить процедура контурної пластики носогубних складок філерами.
 На первинній консультації лікар слухає побажання клієнта та пропонує варіанти вирішення проблеми. Після підписання угоди, лікар, який пройшов навчання за даними методиками і має відповідний документ, проводить процедуру контурної пластики вибраної ділянки. Препарати-філери вводяться в шкіру ін'єкційно тонкою голкою, збільшуючи об'єм тканин ділянки. Варто зазначити, що контурна пластика носогубних складок проводиться клієнтам будь-якого віку. Після введення препарату клієнти можуть відчувати певну болючість та невеликий набряк в зоні носогубного трикутника, який впродовж 2-3 днів проходить. Кінцевий результат буде помітним на 10 день. 
 Інколи, згідно показів, для закріплення результату через 1 місяць роблять повторну процедуру, оскільки в організмі проходить природне розщеплення гіалуронової кислоти. Тривалість ефекту 6-12-18 місяців. За цей період часу активність препарату-філера припиняється, шкіра декільна разів оновлюється в розгладженому стані, а носогубні зморшки самі розпрямляються та стають менш вираженими. Тоді на наступну процедуру препарату буде потрібно менше. 

 Для попередження утворення глибоких носогубних складок наші спеціалісти рекомендують проведення процедур мезотерапії обличчя, які передбачають введення в мезодерму (середні шари шкіри) препаратів, що містять колаген, еластин, гіалуронову кислоту. Дані препарати будуть забезпечувати шкірі пружність, не дозволяючи поглиблювати носогубні зморшки. Хорошою допомогою у даній ділянці стане біоревіталізація та біорепарація, грамотний догляд за проблемною ділянкою. 

 Своєчасне виявлення проблеми  та хороший косметичний догляд за зоною носогубного трикутника здатні відкласти момент появи та формування на шкірі глибоких заломів. До ключових профілактичних способів, що направлені на попередження та вчасну корекцію зморшок ми відносимо:
✔ регулярна гімнастика для обличчя або професійний масаж обличчя;
✔ зволоження шкіри за допомогою кремів на основі гіалуронової кислоти та термальних вод у спреях ( н-д, De Lux HYALUAL з ліфтинговим ефектом);
✔ захист від УФ проміння кремами з SPF, які знижують шкідливий вплив сонця на шкіру;
✔ різноманітні пілінги, які покращують якість шкіри, розгладжують дрібні зморшки, попереджують утворення глибоких;
✔ процедури мезотерапії та біоревіталізації, які омолоджують шкіру, насичують її вологою, вітамінами та мінералами;
✔ процедури Діспорту та різноманітні фізіотерапевтичні процедури, які , попри думку скептиків, дають чудовий результат.


Раннє виявлення носогубних складок, хороший косметичний догляд за шкірою обличчя та вчасна корекція доможуть зберегти молодість на триваліший час! І зроками все більше цього прагнеш!


 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ КОНТУРНОЇ ПЛАСТИКИ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар