Все життя - це експеримент. Чим більше експериментів ти робиш, тим краще.
Ральф Велдоу Емерсон

 Міміка обличчя - невід'ємна частина нашої емоційності, нашого відношення до життєвих обставин. Здивовані брови, "злі" міжбрівні зморшки, зморщений ніс, "гусячі лапки" - все це відображає наші емоції в конкретний період часу. На молодих обличчях це виглядає дуже мило, а з часом перестає прикрашати і лише візуально старить обличчя. Появу зморшок можна сповільнити, якщо навчитися контролювати свої емоції та міміку. А що робити, коли людина любить життя? В такому випадку рішення одне - ін'єкції Ботоксу або Діспорту.

 
Слово Ботокс знайоме практично всім людям. Особливо тим, які достатню уваги та часу приділяють своїй зовнішності. 
Botox - лікувальний засіб, який виробляється у США компанією Allergan (США). З 1089 року знайшов застосування в неврології для лікування хвороб, які супроводжуються м'язовими спазмами. В косметології Ботокс (як і його європейський аналог Діспорт) використовують для профілактики мімічних зморшок. Саме мімічних, поява яких обумовлюється руховою активністю мімічної мускулатури. Традиційно Ботокс, як і Діспорт вводять внутрішньом'язово - в мімічні м'язи, де він на певний час блокує здатність до проведення нервових імпульсів. Мистецтво лікаря власне і полягає в тому, щоб не заблокувати м'язи, відповідальні за скорочення, а лише зняти їх підвищений тонус. Під дією ботулотоксину тимчасово блокуються нервово-м'язові  зв'язки. Ні м'язові, ні нервові волокна при цьому не страждають. Клієнт отримує молоду шкіру без зморшок на довгі роки, адже Ботокс не лише розгладжує зморшки, він стирає м'язову пам'ять, запобігаючи повторному утворенню складок.  
 Особливою технікою застосування Ботоксу є мезоботокс, коли він вводиться не внутрішньом'язово, а в шкіру.  Ін'єкції Ботоксу неболючі. Клієнти їх порівнюють з укусами комарів. 
 Дію препарату Ботокс клієнти відчувають по-різному. Одні відчувають дію вже на другу добу, інші - навіть через місяць. Є невеликий відсоток людей, які  взагалі нечутливі до Ботоксу ( 2%)


 Після першої процедури мімічні зморшки розгладжуються на 4-6 місяців. Потім нервово-м'язеві волокна, блоковані Ботоксом, відновлюються і знову починають скорочуватися. Повертаються і зморшки. Як правило, після 4-6 сеансів тривалість дії ботулотоксину зростає у певних клієнтів до 8-10 місяців. За цей час м'язи, які були штучно розслаблені, відвикають від звички постійно хмурити чоло чи мружити очі. У нас є клієнти, які ін'єкції  Ботоксу чи Діспорту роблять один раз на 2-3 роки, наприклад на ділянку чола. 
 У якому віці дія Ботоксу є найефективнішою? Як свідчить досвід наших лікарів, отриманий результат залежить не лише від індивідуальних особливостей, але й від віку. 

до 25 років - у більшості людей для застосування Ботоксу немає показань: шкіра достатньо еластична, мімічні зморшки не складають жодної проблеми;
30-40 років - у переважної більшості людей мімічні зморшки стають достатньо помітними, від застосування Ботоксу можна очікувати максимального результату;
50-60 років - тонус м'язових волокон слабшає, результат від застосування Ботоксу менше виражений, аніж в молодшому віці;
після 60 років - мімічна мускулатура втрачає свій тонус, її роль у формуванні зморшок стає несуттєвою, а, відповідно, застосування Ботоксу є обмеженим.


 

 Щоб ефект від процедури Ботоксу був тривалішим, необхідно дотримуватися певних вимог (див. Корекція мімічних зморшок).


 ВАЖЛИВО!
Перед процедурою обов'язково потрібно проконсультуватися з лікарем-косметологом, який визначить ділянки застосування та назве ціну,
яка залежатиме від кількості одиниць препарату. Наголошуємо, що проводити процедуру має право виключно кваліфікований лікар,
оскільки дана процедура має стандартні протипокази. 


Чудові результати наші спеціалісти отримують при поєднанні таких омолоджуючих методик та процедур як хімічні пілінги,
мезотерапія, біоревіталізація, контурна пластика з процедурами Ботоксу чи Діспорту.


 

 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ БОТОКСУ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на певну кількість одиниць у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

 

Додати коментар