Краса не вимагає жертв.
Краса вимагає щоденної праці.
Джейн Фонда

 Розкішна ніжна персикова шкіра - таємна мрія кожної жінки. На жаль, час бере своє, сповільнюється регенерація клітин, стають помітними зморшки. А старіти ой як не хочеться! Битву за молодість та Вашу красу допомагають виграти пілінги - найефективніший засіб для профілактики та сповільнення фотостаріння шкіри.
Пілінги SWEET SKIN SYSTEM італійської компанії  Phitogen Holding S.P.A. були першими хімічними пілінгами в Європі, стали класикою косметології та залишаються лідерами по ефективності та безпечності.
 SWEET SKIN SYSTEM - це класичний гліколевий пілінг з добавкою хітозану. Сьогодні це найефективніша процедура, що використовується у боротьбі із фотостарінням. Гліколева кислота цікава нашим спеціалістам тим, що молекула гліколевої кислоти за рахунок  своїх маленьких розмірів здатна проникати в глибокі шари шкіри та стимулювати основні клітини дерми - фібробласти, відповідальні за систез колагену та еластину. Разом з тим вона делікатно відлущує ороговілі клітини з поверхні шкіри, сприяє її відновленню та покращує захисні властивості.

Родзинкою пілінгу SWEET SKIN SYSTEM є наявність у ньому хітозану, який отримують з панциря ракоподібних.
ХІТОЗАН є потужним зволожувачем та сильним імуномодулятором, що робить пілінг м'яким та бережливим для шкіри без зниження ефективності. Саме хітозан забезпечує даному пілінгу гелеву структуру, завдяки чому пілінг не розтікається, а молекули гліколевої кислоти повільно та рівномірно проникають в шкіру, незважаючи на свою високу концентрацію. Хітозан допомагає утворити плівку на поверхні пілінгу, роблячи своєрідну оклюзію,  що покращує проникнення гліколевої кислоти в шкіру.
 Лінія SWEET SKIN SYSTEM допомагає нашим спеціалістам професійно та детально підійти до конкретної проблеми клієнта, яку можна вирішити з допомогою хімічних пілінгів, зважаючи на тип шкіри. У цій лінії представлена допілінговий та післяпілінговий догляд за шкірою обличчя та тіла в домашніх умовах. 

ПЕРЕВАГИ ПІЛІНГУ SWEET SKIN SYSTEM WEET SKIN SYSTEM

1.

Терапевтичний

✔  відшелушується ороговілий шар;
✔  шар живих клітин в епідермісі збільшується на 50%;

✔  відновлюється кількість та якість колагену;
✔  збільшується реструктуризація еластичних волокон;
✔  підвищується імунітет шкіри на даній ділянці;
✔  нормалізується тургор шкіри за рахунок мукополісахаридів в епідермісі та дермі;
✔  стимулюються метаболічні процеси в епідермісі та дермі.

2.

Ефективність та результативність

✔  ефект після першої процедури з наростанням до 2-3 тижнів;
✔  стійкий та тривалий ефект після курсу процедур.

3.

Комфортність

✔  відсутність періоду реабілітації, пілінг «обідньої перерви»

 

 ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ:

 Після очищення шкіри обличчя звичайним молочком наші спеціалісти наносять очищуючий гель з гліколевою кислотою АНА 5 % для підготовки шкіри до процедури хімічного пілінгу, який має пом'якшуючу та розгладжуючу дію. Професійні гелі, що містять гліколеву кислоту та хітозан, допомагають відлущити ороговілі клітини епідермісу, покращити колір шкіри, знизити гіперпігментацію, розгладити дрібні зморшки. Згідно показань Вашої шкіри лікар сам вирішує скільки шарів пілінгу наносити на Ваше обличчя. В процесі нанесення самого гелю клієнт, в залежності від больового порогу, може відчувати пощипування, поколювання, що є типовим для будь-якої процедури хімічного пілінгу.Після нанесення нейтралізотора та вмивання обличчя наші лікарі-дерматокосметологи приступають до активного зволоження шкіри. Нанесення сиворотки з гіаулороновою кислотою сприяє зволоженню та регенерації шкіри. А спеціальна зволожуюча маска відновить та заспокоїть шкіру після гліколевої кислоти, захистить шкіру від сонячних променів, що особливо важливо після кожної процедури хімічного пілінгу. 

 Особливу увагу наших клієнтів хочемо звернути на крем навколо очей у післяпілінговому догляді. Маючи у своєму складі гліколеву кислоту, Гінгко Білоба, алатоїн, гамамеліс, крем для очей Contorno Occhi AHA 4% ніжно вирівняє та зволожить шкіру навколо очей. Не менш важливим для старіючої шкіри має використання в домашніх умовах Crema Viso Aha 20%, який за рахунок  новітньої технології циклодестринів сприяє вивільненню гліколевої кислоти поступово на протязі 24 годин. Всі креми для домашнього догляду SWEET SKIN SYSTEM характеризуються синергічною взаємодією гліколевої кислоти з іншими активними компонентами крему, сприяють глибокій регенерації клітин шкіри, стимулюють клітинний метаболізм. Як результат, шкіра виглядає ніжною та осамитовою.

 

Для багатьох наших клієнтів пілінги Swet Skin стали улюбленою косметичною процедурою. Вони відмічають зменшення пор, покращення тонусу шкіри, зникнення "мішків" під очима, зменшення носогубних складок та свіжий природний колір обличчя. Головне у цій процедурі - це набратись терпіння і пройти курс процедур. Повірте, воно того варте. І головне - потрапити до "свого" спеціаліста!

  


 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ХІМІЧНОГО ПІЛІНГУ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на окрему процедуру чи курс процедур у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...