"Жінка молодіє до тридцяти, після тридцяти - вона гарнішає"
(Коко Шанель)

 Лікарями давно помічено: якщо акуратно зняти поверхневий ороговілий шар клітин, то шкіра не лише отримує природну свіжість обличчя, а й починає швидше відновлюватися, проходить активна регенерація клітин. Процес видалення верхнього шару шкіри та наступного фізіологічного оновлення шкіри отримав назву "пілінг" (англ. peel чистити, відшелушувати). На сьогодні в косметології різновид пілінгів величезний: механічний, лазерний, ультразвуковий, ферментний. Проте хімічний пілінг, що базується на використанні різних кислот та має 100-літню історію, продовжує залишатися фаворитом серед них. Хімічний пілінг стимулює захисну реакцію організму, завдяки чому збільшується вироблення гіалуронової  кислоти, колагену та еластину.

   Проте хімічні пілінги не можна пов'язувати лише з омолодженням. Разом з тим він ефективний при:
✔ дрібних зморшках;
✔ пігментних плямах;
✔ кератомах;
✔ грубому мікрорельєфі шкіри;
✔ рубцях та шрамах;
✔ розтяжках (стриях).

 Хімічні пілінги успішно застосовують наші спеціалісти в комплексній терапії вугрової хвороби, ксеродермії (сухості шкіри).  Як правило, хімічний пілінг найбільш популярний на ділянці обличчя, проте лікарі  гарних результатів досягають при хімічних пілінгах ділянок шиї, декольте, рук.  
 Залежно від інтенсивності дії  та глибині впливу розрізняють поверхневий, серединний і глибокий хімічні  пілінги. Останній полягає в відлущування всього епідермального і частини дермального шару шкіри, а за складністю прирівнюється до пластичної операції.


Для усунення незначних косметичних дефектів ідеально підходить легкий хімічний пілінг, який у нашому салоні виконується 35%, 50%, 70% розчинами гліколевої кислоти з добавкою хітозану від фірми SWEET SKIN SYSTEM (Італія) та 40%, 50%,70% розчинами саліцилової, мигдалевої, молочної кислот від іспанської фірми MESOESTETIC. Дія цих пілінгів обмежується поверхнею епідермісу, тобто глибина шелушіння не перевищує 0,06 мм. 
Завдяки поверхневим пілінгам можна позбутися більшості вікових змін шкіри. Такі пілінги покращують колір обличчя, надають їй гладкості, ніжності, роблять її оксамитовою на дотик. Хімічний пілінг однаково ефективний для людей будь-якого віку і для будь-якого типу шкіри - різниця буде лише в концентрації та вибору кислоти. 
Зазвичай курс таких процедур рекомендується проводити двічі на рік: ранньої осені і навесні. Для досягнення тривалого результату знадобиться близько 4-7 процедур поверхневого пілінгу з інтервалом в 7-10 днів. Поверхневий пілінг наші лікарі-дерматокосметологи рекомендують пробувати не раніше ніж в 25- 30 років.
 Тривалість процедури поверхневого хімічного пілінгу триває від 20 хвилин до 1 години. Часто його ще називають "процедурою обідньої перерви", адже ніякого реабілітаційний період після даного виду пілінгу відсутній. 


Перевага поверхневого пілінгу в тому, що Ви готові до виходу в світ відразу після процедури! 


 Серединний пілінг традиційно виконують 50% трьоххлороцтовою кислотою (ТСА), розчином Джеснера  або комбінованими препаратами. Під їхньою дією епідерміс видаляється практично повністю, до верхніх шарів дерми - на глибину до 0,45 мм. З домомогою цього виду пілінгу клієнти: позбуваються поверхневих зморшок, у них менш помітними стають середньо-глибокі зморшки, розгладжуються дрібні рубці, зникають пігментні плями. Він не такий травматичний як глибокий, більш ефективний ніж поверхневий, але після нього клієнту потрібен реабілітаційний період не менше 1 тижня. 
 Глибокий хімічний пілінг, який вимагає використання фенолової кислоти, у нашому салоні не проводиться, оскільки він вимагає лікарняного режиму та постійного нагляду лікарів.Такий пілінг показаний клієнтам 50+. Він активно бореться з вираженими зморшками, провисаннями шкіри, пігментаціями. Реабілітаційний період може тривати до 2-ох місяців. 
 Восени та напровесні різноманітні види хімічних пілінгів – лідери салонних процедур.  Влітку омертвілі клітини шкіри злущуються в 1,5-2 рази повільніше, ніж в інші пори року. Агресивна дія ультрафіолету також не додає нам молодості. У результаті - до кінця відпускного сезону замість сяючого рум'янцю на обличчі з'являються зморшки і пігментні плями. Шкіра може втратити тонус, виглядати втомленою.

   Після проведення курсу хімічних пілінгів результатом буде:
✔ активне шелушіння (вирівнювання рельєфу шкіри, боротьба з пігментацією, грубою шкірою);
✔ відновлення захисних властивостей шкіри (відновлення шкірного бар'єру);
✔ активне зволоження (насичення гіалуроновою кислотою);
✔ омолодження та ліквідація рубців, розтяжок (синтез колагену);
✔ ліфтинг обличчя (синтез еластину);
✔ протизапальний ефект ( активізація клітин шкіри).

 Клієнтам необхідно знати: навіть поверхневий пілінг не варто робити влітку (вийняток складає лише мигдалевий пілінг). Адже шкіра, з якої вилучені верхні шари, дуже чутлива до сонячного випромінювання. Опромінення ультрафіолетом може призвести до утворення дрібних шрамиків.
Після процедури шкіра потребує особливого догляду. Відразу після процедури пілінгу наші лікарі наносять заспокійливі та зволожуючі препарати. Для домашнього догляду, в залежності від глибини впливу та протоколу проведення процедури, спеціаліст підбирає своїм клієнтам протизапальні та сонцезахисні косметичні засоби з вітаміном В5, протеїнами шовку, маслами і мінералами. На протязі 1-2 тижнів потрібно максимально обмежити потрапляння сонячних променів на шкіру!


 Це варто знати!
Оскільки хімічний пілінг не вважається процедурою прямої дії, а лише запускає процеси оновлення шкіри, кінцевий результат буде помітним лише через 2-3 тижні - саме стільки часу потрібно шкірі для реструктуризації шкіри. Для отримання хорошого ефекту хімічні пілінги, згідно базового протоколу процедури, потрібно проходити курсами 2 рази на рік поза періодами сонячної активності (найкраще підходить початок осені та початок весни).


 

Протипоказами для проведення хімічних пілінгів є:
✔ запальні та незапальні пошкодження шкіри;
✔ гіперчутливість до складників препарату;
✔ вагітність та лактація;
✔ епілепсія;
✔ келоїдні рубці;
✔ герпес в активній формі.


Хімічний пілінг тільки на перший погляд здається простою процедурою. Для того, аби результат був хорошим і не призвів до будь-яких негативних наслідків, варто звертатися до професійних спеціалістів, які пройшли навчання, мають достатній досвід роботи в області косметології. А самому клієнту потрібно виконувати рекомендації наших лікарів як з передпілінгової підготовки так і після хімічного пілінгу.


 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ХІМІЧНОГО ПІЛІНГУ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на окрему процедуру чи курс процедур у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...