Найнеприступніша та жінка, яка згадала, що не зробила депіляції ніг та бікіні.
Французький вислів

Головною перевагою електроепіляції над усіма іншими методиками епіляції є те, що вона ефективно справляється з будь-яким типом та кольором волосся на всіх ділянках тіла. Електроепіляція однаково добре видалить і жорстке волосся і пушкове. Вона здивує невеликою ціною в порівнянні з  лазерною епіляцією. Взагалі електроепіляція - надійний спосіб, який перевірений 140-річною історією. Адже перші експерименти по видаленню врослого волосся за допомогою електроліполізу провів Чарльз Мішель ще у 1869 році! Її успіх був признаний лікарями і свідченням цього є тисячі наукових публікацій. До наукового визнання долучились мільйони щасливих людей, які вирішили проблему небажаного волосся з допомогою електроепіляції. Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила процедуру електроепіляції як перманентне видалення небажаного волосся.
Дивно, але створена перша фірма Дена Маллера по виготовленню обладнання для електроепіляції  існує донині. Вона і сьогодні є найбільшою компанією серед виробників обладнання та аксесуарів для електроліполізу. На початку 20-го століття Поль Крі вперше застосовує гальванічний метод в косметології, який широко почали використовувати в усьому світі. Сучасне обладнання для електроепіляції максимально вдосконалене і ефективне. Сьогодні немає більш дієвого способу боротьби із зайвими волосками на тілі. Розряди електричного струму працюють з кожною волосиною індивідуально! 

ЕТАПИ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУРИ ЕЛЕКТРОЕПІЛЯЦІЇ

Перед проведенням  електроепіляції необхідно отримати консультацію лікаря-косметолога, який буде проводити процедуру. Клієнту необхідно знати, що волосся на вибраній ділянці перед відвідинами лікаря бажано не голити. Довжина волосся має бути не менше 5 мм. Перед початком процедури наш спеціаліст обробить шкіру спиртовим розчином та нанесе спеціальний гель. Оскільки процедура електроепіляції є достатньо болючою, то лікар попередньо обезболює ділянку. 
Під час процедури, коли спеціаліст опрацьовує кожну волосину та видаляє її, клієнт відчуває легке поколювання. Це пояснюється тим, що тоненька голочка входить у фолікул і подається невеликий розряд. Часто лікар поєднує електроліполіз із термолізом, тобто розряд поєднує із високою температурою. В залежності від жорсткості та структури волосся наш спеціаліст індивідуально підбирає температуру та силу струму. Цибулинка волосини "отримує опік" під впливом температури, а кислота, яка виробляється під час електричного розряду згубно впливає на ріст клітин.


Видалену волосину лікар легко забирає пінцетом. Для електроепіляції у нашому салоні ми використовуємо одноразові голки з тефлоновою ізоляцією, які застосовуються для клієнтів з низьким больовим порогом. Переваги даних голок також  в тому, що вони не викликають опіку. Після процедури електроепіляції шкіру дезинфікують (хлоргексидин) та наносять пом'якшуючі та ранозаживляючі засоби.

 
Електоепіляція, як і будь-який вид епіляції має свої протипокази:
✔захворювання шкіри (гострі чи хронічні);
✔цукровий діабет, варикозна хвороба;
✔захворювання серця (ішемія чи гіпертонія);
✔інфекційні захворювання;
✔онкологія, епілепсія;
✔окремі форми гепатиту;
✔період вагітності та лактації;
✔наявність електрокардіостимулятора.


Після процедури (особливо при електроепіляції ділянок обличчя) необхідно чітко дотримуватися рекомендацій лікаря. Шкіра після процедури покривається червоними цятками, які проходять через 7-10 днів. Потрібно виключити походи в солярій, лазню чи басейн. Душ приймати по можливості гарячий. В перші одну-дві доби не користуватися косметикою, особливо декоративною. Не чіпати шкіру брудними руками, мінімізувати тертя з одежею тих ділянок, які зазнали впливу елекроепіляції. Слід максимально зменшити фізичні навантаження, оскільки від підвищеного потовиділення подразнені ділянки загоюватимуться значно довше. 
Одразу видалити все небажане волосся не буде можливим, оскільки волосся перебуває на різних стадіях росту (детальніше у статті "Лазерна епіляція"). 
Це треба знати: видаляючи одні волосини, ми даємо сигнал іншій партії "сплячих" цибулин проростати.  Не треба лякатися! Електроепіляція діє поступово: після кожного сеансу волосини проростають все рідше, стають тоншими та світлішими, і врешті-решт, їхній потенціал закінчується і шкіра стає ідеально гладенькою. Просто не потрібно жаліти себе і пропускати назначених процедур. Тільки наполегливим підкоряються міста!
Оскільки процедура є болючою, то варто проводити її в декілька сеансів, особливо коли ділянка достатньо велика. Якщо ж процедура для клієнта є протипоказаною чи надто болючою,  у нашому салоні є великий арсенал  інших видів епіляцій, які обов'язково вирішать проблему нашого найвибагливішого клієнта.
Процедура електроепіляції є значно дешевша від процедур "високих технологій". Проводити її варто курсом. Кількість їх може різнитися в залежності від густини, товщини волосся,  особливостей шкіри, спадковості та інших чинників. Наскільки часто і регулярно Ви відвідуватимете дану процедуру - настільки й швидко Ви отримаєте бажаний результат.

 

 

 


 Якщо приходиться вибирати між швидко і комфортно (але дорого і не назавжди) та довше і болючіше (але дешевше і назавжди), то багато клієнтів зупиняються на другому варіанті. І не програють!


 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ЕЛЕКТРОЕПІЛЯЦІЇ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи на курс процедур у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...