Жінка має право бути некрасивою, але доглянутою має бути завжди
Грейс Келлі, принцеса Монако

 

 Препаратами німецької компанії "JANSSEN" наші лікарі-косметологи користуються понад 10 років. Під час вибору цієї косметики на Міжнародній виставці "Інтершарм" наших спеціалістів вразив масштабний підхід до сучасних технологій у догляді за обличчям та тілом. Сьогодні ми можемо стверджувати, що успіх компанії базується на використанні найновіших технологій у розробці прогресивних косметичних рецептур. Склади косметики "JANSSEN" базуються на основі використання біотехнологій: фітотерапії, таласотерапії, аромотерапії, цілющих властивостей продуктів Мертвого моря.  Основним компонентом всіх продуктів німецької косметики є фітоестрогени, отримані з кореню іриса, який з давніх-давен справедливо вважають "гормоном краси", що покращує якість шкіри, пролонгуючи її молодість. У виборі ліній косметики "JANSSEN"  наші спеціалісти шукали нові лінії, які б варіативно доповнювали та розширювали лінії базової ізраїльської косметики GIGI.


 Як відомо, з віком шкіра втрачає свою природну здатність до самовідновлення. Власне цей чинник і став головним у виборі косметичної лінії для вікової вимогливої шкіри SUPRIME SECRETS. Лінія допомагає розгладити дрібні зморшки, покращити тонус шкіри та еластичність шкіри, інтенсивно сповільнити процеси старіння шкіри клієнтів. Особливою популярністю користується скраб даної лінії, що гарно очищує та освітлює шкіру, а дія дрібненьких частинок товчених кісточок абрикоса допомагає відкрити закриті пори, повертає шкірі свіжий вигляд, надає їй гладкості. Масло макадамії живить шкіру клієнта необхідними мінералами та поживними речовинами, відновлюючи ліпідний баланс. Попри концентрати, маски, різні креми для обличчя та ділянки очей ліфтинг-крем має високу ефективність.  Він сповільнює процеси старіння шкіри, стимулює процес оновлення клітин як у глибоких, так і поверхневих шарах шкіри.

 

 Лінія  ULTIME SECRETS - це лінія великої кількості препаратів, що поєднала у собі найкращі методики космецевтичного лікування для всіх типів шкіри. Препарати даної лінії розроблені на основі новітніх наукових досягнень в області біотехнологічної косметології. У формулах коосметичних засобів міститься колаген та гіалуронова кислота, естракт морських водорослей, протеїни шовку, унікальні фільтри, які забезпечують захист шкіри від згубної дії сонячного проміння. Ефективну дію має живильний нічний крем у даній лінії, який протягом часу, коли шкіра відпочиває, допомагає відновити їй рівень вологи, стимулює процес регенерації та оновлення клітин шкіри.Таким чином підвищує її еластичність та захищає протягом наступного дня.

 

 Сьогодні суттєво побільшало клієнтів із чутливою шкірою обличчя. І немає значення чи це жирна шкіра чи суха. Це стало причиною вибору нами ще  однієї лінії препаратів фірми - SENSITIVE SECRETS, яка прекрасно заспокоює та захищає пошкоджену, подразнену шкіру обличчя. Препарати даної лінії запускають механізм природного самовідновлення шкіри, допомагають створити тривалий захисний бар'єр, зміцнюють її імунітет, підвищуюючи природний опір шкіри негативним та агресивним впливам. У лінії препаратів є найостанніша біотехнологічна розробка фірми - концентрат, що контролює процес старіння шкіри, ефективно вирішує проблеми почервонінь, куперозу, телеангезій, розширених капілярів. Флюїд містить комплекс MDI: інгібітори колагенази, які попереджають розростання дрібних капілярів. Таким чином зменшуюють почервоніння та блокують дію ферментів, що руйнує колаген. 

 

 Жирна шкіра - це проблема не лише підліткової косметології. Гормональні зміни під час менопаузи, прийом певних медикаментів, а за останніми даними і стрес, можуть стати причиною гіперактивної роботи сальних залоз. Жирній шкірі властиві розширені пори, які надають обличчю неестетичного вигляду. Закупорка пор викликає запалення і є передумовою вугрових висипань. На фоні відкритих та закритих комедонів дуже швидко розмножуються патогенні мікроорганізми, що призводить до появи папул. Розуміючи важливість даної проблеми, підтримуючи думку про те, що лікуванню обов'язково має передувати профілактика (якщо це можливо), ми обрали ще одну лінію - OILY SECRETS, яка стабілізує виділення секрету сальних залоз та нормалізацію  їхньої функції. 

 

 Фітогенні маски нового покоління PEEL-OFF привернули увагу наших лікарів не випадково: інноваційна формула даних масок базується на цінній речовині - глюкозі. У своєму чистому вигляді цукор має властивість зволожувати та стримувати вологу, що є основою здорової шкіри. Завдяки альгінату, який отриманий з бурих водорослей, маски міститься PEEL-OFF мають пластифікуючий ефект. Альгінат також надає масці м"якої та еластичної структури, завдяки чому маска легко наноситься на обличчя та декольте і легко знімається. Часто ефект від альгінатних масок клієнти порівнюють із ефектом другої шкіри. Як правило, під таку маску, з метою кращого впливу на шкіру обличчя, наносять конценрат, який має різні інгредієнти і вирішує різні проблеми шкіри обличчя. Альгінатні маски PEEL-OFF - це інтенсивні маски, які щільно утримують вологу і відповідають найвищим вимогам  косметології та вимогам наших клієнтів.

Ампульні препарати, у яких сконцентровано велику кількість активних речовин, наші спеціалісти використовують як у процесі доглядів, так і під альгінатну маску, де вони повністю розкривають свій потенціал, завдяки щільному приляганню альгінатної маски. В той час, коли маска поступово застигає, повітро- та водонепроникна оболонка сприяє тому, аби волога накопичувалась в поверхневому шарі шкіри, викликаючи його легке набухання. Внаслідок великого об"єму вологи, сконцентрованого в епідермісі, активні речовини з ампули та альгінатної маски, значно легше проникають в шкіру, інтенсивно забезпечуючи її живильними речовинами протягом короткого періоду часу.


 Таким чином, активні речовини в ампулі + активні речовини самої альгінатної маски + ефект щільного прилягання = потрійний ефект у догляді за шкірою в одному продукті!


 Нові маски PEEL-OFF від фірми "JANSSEN" є багатофункціональними: наші лікарі їх застосовують у доглядах за шкірою обличчя, рук, декольте, шиї, інших участків. Концентрати активних речовин в ампулах, які наносяться під маску, отримують можливість більш глибоко проникати в тканини шкіри та посилювати ефект від процедури. 


 ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ДОГЛЯДУ ЗА ОБЛИЧЧЯМ ВІД JANSSEN ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру чи курс процедур  у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80
 

Додати коментар

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...