"GIGI - значить, Ви в надійних руках"
Девіз косметичної лабораторії GIGI.

 Салон краси "Раяна" на ринку послуг вже 17 років. Із самого початку ми обрали для своєї роботи косметику ізраїльської компанії GIGI, яка є найстаршою та найвідомішою в світі лабораторією professional cosmetiс з Ізраїлю. Свого часу ми побували в лабораторіях цієї компанії, переконалися, що для її виготовлення використовують лише високотехнологічну та екологічно безпечну сировину. На даний час бренд представлений 16 лініями різних косметичних засобів. Сьогодні косметичні лабораторії GIGI контролюють більше 60% професійного косметичного ринку Ізраїлю і експортують свою продукцію по всьому світу.
 Головною перевагою марки є те, що вона надає комплексне вирішення проблеми як у професійному, так і в домашньому доглядах. Косметика даної фірми призначена  виключно для фахівців, які пройшли спеціалізоване навчання.  У салоні "Раяна" наші спеціалісти працюють з 10-ма лініями відомого бренду, які дозволяють вирішувати проблеми підліткового віку, сухості шкіри, жирної та проблемної шкіри, її зволоження, пружності, вікових змін. 

 Лінія препаратів NEW AGE передбачена для догляду за зрілою шкірою обличчя, її специфічними потребами, особливо у жінок 35+, шкіра яких має ознаки втоми, стресу, старіння та є наявні мімічні зморшки. Формула містить активні інгредієнти натурального походження, які зовсім недавно знайшли застосування в косметології ( заміщувачі естрогену, які відновлюють еластичність та зміцнюють шкіру). Клінічні досліди привели до відкриття рослинних естрогенів (фітоестрогенів), які мають ідентичну молекулярну структуру. Згідно досліджень, після 8-ми процедур догляду за зрілою шкірою обличчя у клієнтів досягається помітний результат в гідратації та втриманні вологи, розгладжуванні дрібних зморшок, шкіра виглядає свіжою, пружною, має свіжий, здоровий колір. Дана лінія зменшує глибину зморшок, ознаки старіння, відновлює та тонізує, насичує ненасиченими жирними кислотами та забезпечує еластичність. 

 

 Космецевтична лінія "LIPACID" допомагає вирішувати проблеми жирної та проблемної шкіри, що вражена акне та себореєю. Ця лінія має яскраво виражену лікувальну дію на всіх етапах розвитку патологічного процесу, в тому числі і на стадії загострення. Активні препарати "LIPACID" - це речовини, що мають антимікробну дію. Три найважливіші з них: ліпацид, триклозан та біоеколін є лікарськими фармакологічними засобами і саме спеціалістами лабораторії GIGI були вперше включені до складу косметичних препараті, що стало новим напрямом у сучасній медичній косметології. Завдяки цьому серію "LIPACID" називають парамедичною серією. Також у даній лінії використані активні речовини, які відомі в косметології і отримані при переробці солей та мінералів Мертвого моря. На даний час препарати серії називають найбільш ефективними серед засобів по догляду та лікуванню проблемної шкіри. 

 

 Космецевтичну лінію "SEA WEED LINE" наші спеціалісти використовують для догляду за нормальною, комбінованою та жирною непроблемною шкірою. Препарати сповільнюють процес старіння шкіри, знімають напругу та втому. Створена дана лінія переважно на основі бурих водорослей Червоного моря (фукус, ламінарія, цистозіра). Естракти, отримані з водорослей, відрізняються за складом і мають ціленапрямлену косметичну дію. Одні з них, у складі яких є вітаміни А, В1, В2 та йод, здатні стимулювати регенерацію клітин шкіри, здійснюючи пом'якшуючу та легку бактерицидну дію. Інші складники вирізняються зволожуючим впливом через наявність у них високого вмісту полісахаридів, органічних кислот та мінеральних солей. Ще інші: за рахунок дії органічного йоду, вітамінів та мінеральних солей забезпечують регуляцію жирового обміну та покращують кровообіг. Всі препарати даної серії багаті на йод, що для нашої місцевості є архіважливо. Це одна з найулюбленіших ліній наших спеціалістів та клієнтів.

 Косметична лінія "CAMOMILE AZULENE" - це гордість компанії GIGI. AZULENE був отриманий завдяки методам високих технологій органічної хімії з ефірних масел декількох видів ромашки. Азулен є активним компонентом даної серії, має сильну десенсибілізуючу, протиалергічну, протизапальну дії та ефективно впливає на процеси регенерації клітин. До складу препарату входить Squalane, отриманий спеціальним методом з маслин, який має здатність глибоко проникати в шкіру та формувати "природний крем" і підтримувати зволоженість шкіри. Squalane бореться із зневодненням шкіри, не перешкоджаючи диханню тканин. Препарати даної лінії проходили випробовування у провідних медичних центрах Ізраїлю і отримали високу оцінку. Їх застосовують не лише у доглядах за чутливою шкірою обличчя, а й у доглядах після шліфування, дермобразії, глибокого хімічного пілінгу та після пластичних операцій.

 Косметична лінія "VITAMIN C&A" використовується нашими спеціалістами у доглядах за сухою та нормальною шкірою обличчя. Вітамін С дозволяє нашій шкірі не лише молодо виглядати і підтримувати в тонусі тканини внутрішнього шару, а й забезпечує здоровий стан капілярів, що важливо для насичення тканин шкіри киснем. В оптимальних кількостях вітамін С допомагає регенерації волокон колагену, утворення яких після 40+ сповільнюється, що приводить до старіння шкіри та утворення зморшок. Ефективна дія вітаміну С і для вирішення проблем освітлення шкіри та окремих пігментних плям. Основна дія вітаміну А в даних препаратах - це вплив на обмін речовин та окислювально-відновні процеси ( за рахунок великої кількості ненасичених зв'язків).Також вітамін А стимулює процеси відновлення та регенерації клітин епідермісу та дерми, які з роками сповільнюються. Сумісна дія вітамінів С та А допомагає попередити появу глибоких та поверхневих зморшок, ідновлює природні захисні механізми шкіри, які пошкоджені впливом стресових чинників та агресивним зовнішнім середовищем. Препарати даної серії містять вітаміни С та А в мікрокапсулах макрогінана - натурального складника морських коралів. Ці мікрокапсули забезпечують ефективне зберігання вітамінів в активній формі, захищають від окислення та сприяють поступовому проникненню в шкіру на протязі тривалого часу.

 Косметична лінія "VITAMIN E" містить у своєму складі вітамін Е у високій концентрації, що дозволяє збільшити тривалість життя клітин, сприяє клітинному метаболізму, швидшому загоєнню язв та опіків, захищає від негативної дії УФ променів. В лабораторії GIGI, використовуючи новітні інноваційні технології, вдалося отримати вітамін Е в мікроскопічних транспортних частинках, які зберігають його властивості та сприяють глибокому проникненню в шари епідермісу. Мікрочастинки з вітаміном Е, проникаючи в шкіру, входять в мембрани клітин, які є найбільш чутливими до окислення. Дослідження вітаміну Е в лабораторіях GIGI довело, що його ефективність при зовнішньому застосуванні з косметичною метою була вищою, аніж при внутрішньому прийомі. Дана лінія представлена високоефективним кремом навколо очей, масками та кремами для сухої шкіри обличчя та окремо для жирної шкіри обличчя. Особливої уваги заслуговує нічний ліфтинговий крем, який рекомендований клієнтам 30+. 

 

Лінія препаратів "ORGANICS" базується на екологічно чистих органічних принципах догляду за шкірою. Дана лінія містить масло акаї (антиоксидантна дія та насичення мінералами), масло буріти (глибоке зволоження), масло купуаку (висока концентрація фітостеролів), масло муру-муру (олеїнова кислота, хороший метаболізм клітин), масло ши (посилює кровообіг, виводить токсини, підвищує еластичність тканин), сквален (рідкий віск з насіння жожоба, нейтралізує дію вільних радикалів), масло зародків пшениці (антиоксидант, віт. А, Е, D), естракт гамамелісу (звужує пори, очищає та заспокоює шкіру), а також фітостероли сої, віт.Е, кокосове масло та ін. Лінія підходить для всіх типів шкіри, зберігаючи її здоров'я та сприяючи оновленню клітин. Завдяки всім препаратам лінії "ORGANICS" наші клієнти отримують миттєвий результат ліфтингу, сяючої та свіжої шкіри. 

 

Препарати косметичної лінії "Collagen Elastin" наші спеціалісти використовують у роботі з усіма типами шкіри наших клієнтів вікової категорії 25+ з метою профілактики старіння шкіри. Адже відомо, що колаген - це унікальний білок, основа дермального шару шкіри. Стан колагенових волокон власне і визначає стан шкіри клієнта: тонус, пружність та протидія агресивному навколишньому середовищу. З віком кількість колагену та еластину в шкірі зменшується, відбувається їх переродження, шкіра втрачає здоровий вигляд. Окрім того колаген - це потужний зволожувач. Еластин - це натуральний білок, основний компонент колагенових волокон, який перевершує за гнучкістю навіть гуму (гумоподібний білок). Еластин також ефективно стримує вологу, захищає шкіру від шкідливих впливів УФ променів, а, отже, і від старіння. Глікопротеїни мають високу гідрофільність, завдяки чому гарно підтримують тургор шкіри, перешкоджають зневодненню та утворенню зморшок. У лінію "Collagen Elastin" входить глибокий пілінг, концентрат, лікувальний та зволожуючий крем, маска, що дозволяє нашим спеціалістам провести хорошу та результативну процедуру, якою клієн однозначно залишиться задоволеним. 

 Лінія препаратів "LOTUS" створена на основі квітки лотоса, який у східних країнах символізує чистоту. Чому так? Квітки лотоса ростуть у заболочених водоймах і розростаються завдяки живильним речовинам, які рослина сама добуває з болота. Ця здатність до самоочищення і перетворення його в красиву ароматну квітку привертає увагу жителів Сходу. П'янкий аромат (парфюмерна промисловість), ароматне насіння та маслянисті естракти з давніх давен використовувалися як засіб для видалення надлишків жиру із шкіри. Лабораторія GIGI звернула увагу на лотос через його протизапальну та антиоксидантну дію. А вітамін Е, що міститься в ньому, допомагає оновлювати колагенові волокна та зміцнювати мембрани клітин. Лінія "LOTUS" містить 21 препарат, який дозволяє провести нашим спеціалістам повноцінні процедури клієнтам з різними типами та проблемами шкіри, і ефективно доглянути за шкірою рук та ніг в домашніх умовах. Хороші відгуки клієнтів про крем навколо очей, який ми використовуємо в роботі та пропонуємо їм для домашнього догляду.

 Косметична лінія препаратів "Aloe Vera" - це універсальна реабілітаційна лінія для всіх типів шкіри без вікової градації.  Головним інгредієнтом даної лінії є чистий естракт кактусу алоє. Препарат отримують з Aloe barbadensis, яке всім відоме під назвою "Алоє вера", який зарекомендував себе як найбільш корисний для здоров'я. Як відомо "Алоє вера" має максимум лікувальних властивостей,  ранозагоювальну, регенеруючу, імуномодулюючу дію. Окрім того, він чудово відновлює рівень pH шкіри. Наші спеціалісти використовують препарати даної лінії у процедурах гідратації, реабілітації стресової шкіри, в доглядах за чутливою шкірою. Вони не мають вікових обмежень, що робить їх унікальними та універсальними водночас. 

 


ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ДОГЛЯДУ ЗА ОБЛИЧЧЯМ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на будь-яку процедуру догляду у салоні "Раяна"! 


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом. 

 


По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом, 
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80
 

Додати коментар

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...