"Чого ж Ви такі дурні?" - питали індійці у місіонерів.
"А чого ж ми дурні?" - питали ті в свою чергу.
"Тому що Ви не розфарбовуєте себе як люди евігуайєгі".
"Щоб стати людиною, треба розфарбувати себе;
той, хто залишався у природньому вигляді, не відрізнявся від тварини"
(Клод Леві-Строс, "Сумні тропіки") Важко сказати коли людина вперше нанесла на свою шкіру малюнок. Але загальновідомо, що історія татуювань налічує не менше 60 000 років. Найдавніші татуювання були знайдені при розкопках єгипетських пірамід. Цим муміям близько 4 000 років, але малюнки на шкірі видно дуже добре.


ЩО ТАКЕ ТАТУЮВАННЯ?


     Татуювання - це зображення (малюнок) на шкірі живої людини та процедура його нанесення. Технічно процедура татуювання - це ін'єкції фарби (пігменту) в глибину шкіри, в якому і полягає довготривалість тату. Тату може бути декоративним, символічним, статусним (у певних групах).
    
  Тату - це термін, запозичений з полінезійської мови і на діалекті народів Таїті слово "татау" означало"малюнок". В англійську мову це слово ввів англійський мандрівник Джеймс Кук. Він вжив його у звіті про навколосвітню подорож, опубліковану у 1773 році. До цього татуювання в Європі не виділялося окремою назвою.
Перелік найцікавіших позначень татуювань, які у минулому застосовувалися на території Західної Європи: «signum» і «stigma» — ці слова відомі з літератури Стародавнього Риму, слово «stygmat» зустрічається в Біблії, виданій Лютером в 1534 році, «grafism» — у Дж. Казанови. «hieroglif» — так писав в «Весіллі Фігаро» П. О. Бомарше. Слова «знак», «відбиток» зустрічаються в романі знедолені «Люди» В.Гюго. Окрім цих термінів аж до кінця XVIII століття на території Західної Європи досить широко уживалося назви: «вирізаний малюнок» і французький термін «piquage», автором якого був маркіз Л. де Монкальм (1712–1759), особисто знайомий із звичаями тодішніх індіанців Канади. А загалом на європейському континенті татуйованих найчастіше позначали словом «розфарбований» або «відмічений пунктиром». Голландці називали процес татуювання «prikschildern» або «stechmalen», що в перекладі означає «малювання наколюванням». Англійці вживали слова «punctures» і «punctation», іспанці — «pintados».


ІСТОРІЯ ТАТУЮВАННЯ.


     Тату - географія і тату-історія теж значні. Різні види татуювань практикувалися у світлошкірих народів усього світу, а у темношкірих замінялися рубцюванням. Татуювалися всі - різні племена Європи й Азії, індіанці Північної та Південної Америки і, звичайно, жителі Океанії. Саме індіанські племена Індонезії і Полінезії, де практика тату безперервно передається з покоління в покоління, служать кращим антропологічним доказом соціальної значущості татуювань. Чи не всі сторони життя цих людей пов'язані з тату - від народження до смерті, - і вже, звичайно, немає такої частини тіла, над якою не потрудився б місцевий художник.
     Жінки японських аборигенів Айну татуюванням на обличчі позначали свій сімейний стан. По візерунках на губах, щоках і століттях можна було визначити, чи заміжня жінка і скільки в неї дітей. В інших народів велика кількість узорів на тілі жінки символізувало її витривалість і плодючість. А у  деяких общинах ситуація з жіночими тату доходила до крайнощів: на атолі Нукуро дітей, народжених від жінок без тату, вбивали при народженні. Крім того, у різних народів татуювання наділялися найрізноманітнішими магічними властивостями: дітей оберігали від батьківського гніву, дорослих захищали в бою і на полюванні, людей похилого віку оберігали від хвороб.
     Праслов'яни, наші предки, для нанесення татуювань користувалися глиняними штампами або печатками - пінтадерамі. Ці своєрідні преси з елементами орнаменту дозволяли покрити все тіло суцільним Ромбо-меандровим килимовим візерунком, вкрай необхідним у магічних ритуалах древнього культу родючості.
     На жаль, з поширенням християнства звичай татуювання став безжально викорінюватися, як складова частина язичницьких обрядів. Заборона була настільки суворою, що татуювання не практикувалася серед європейців аж до XVIII століття.

     Та, за іронією долі, коли християнські місіонери відправлялися в далекі країни агітувати за свою віру "дикі" племена, моряки обзаводилися там чудовими татуюваннями на пам'ять про подорожі. Так татуювання повернулися в Європу.
     І тільки завдяки потужному сплеску молодіжної культури 50 - 60-х років 20-го століття з'явилося нове покоління татуювальників, творчі амбіції і сміливі експерименти яких знов звели тату в ранг мистецтва. Вони широко запозичували традиційні образи інших культур - Далекого Сходу, Полінезії, американських індіанців, - створюючи захоплюючі гібриди, нові стилі, школи та напрямки. Так почався новий, сучасний етап тисячолітньої тату - історії.
    
    Ми раді, що салон "Раяна" зміг долучитися до такого пласту історії татуювань. Ми на ринку послуг уже понад 15 років. За ці роки наш майстер наніс тисячі тату та татуажів нашим клієнтам. Багато з них стали нашими постійними клієнтами чи привели до нас своїх знайомих. Серед наших клієнтів представники шоу-бізнесу,  актори, спортсмени та політики.  І це не дивно, адже кожне наше тату є  чудовим зразком художньої графіки.  Ви можете не лише нанести будь-яке зображення, що є в нашому каталозі, але й дізнатися про його значення.
         В каталозі наших ескізів зібрано велику кількість малюнків в різних стилях. Багато з них ще нікому не наносились. А якщо Ви хочете особливе тату - тоді розкажіть про те, яким Ви його бачите, і ми зробимо для Вас унікальний ескіз на папері, який потім перенесемо на шкіру без змін.

 Для тих, хто має старе тату і воно "розпливлося", наш майстер допоможе Вам його відреставрувати чи виправити, відкоригувати контури. В результаті татуювання почне вигравати яскравими фарбами!

    

 Якщо є якийсь великий чи малий шрам або рубець - ми допоможемо Вам його замасккувати. Ніхто навіть не здогадається про Вашу таємницю!
 Ми використовуємо виключно сучасне професійне обладнання для нанесення тату, татуажу чи перманентного макіяжу, а всі технології відповідають останнім новинкам у світі татуювань. Фарби, розхідні матеріали, обладнання для роботи - все має сертифікати якості, адже Ваше здоров'я і наша репутація важливі для нас. Розхідні матеріали, які ми використовуємо, одноразові  абсолютно стерильні.
 Ми не просто наносимо обране Вами татуювання. Наш спеціаліст порадить Вам який колір, який рисунок личитиме Вам найбільше, куди найкраще нанести тату, а також яке татуювання допоможе добитися життєвих цілей (використання символів із східної філософії, рун, магічних знаків).

 Ми допоможемо підкреслити індивідуальність кожного клієнта, який до нас прийде. Зробіть виклик сірим будням і станьте більш рішучим чи більш жіночнішою - все залежить від Вашого вибору! Адже тату, яке нанесене на Ваше тіло, -  це цілий світ, який може стати Вашим!

ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО НАНЕСЕННЯ ТАТУ?

 Робіть татуювання лише тоді, коли відчуєте, що воно Вам потрібне. Не форсуйте події! А якщо ж ви відчуваєте, що Вам буде неспокійно до того часу, поки не зробите тату - значить, настав час зробити татуювання. Переконайтеся, що ви впевнені у своєму рішенні на 100%. " Найкращий спосіб підготуватися до тату не думати про нього", - стверджує відомий майстер тату Скотт Кемпбелл з Брукліна. Година його роботи вартує близько 1000 дол. США.
 Татуювання - це спосіб контролювати події у своєму житті і впливати на те, хто ти є на символічному рівні. У середині 20-го століття татуювання швидше були просто формою бунтарства. На сьогодні багато хто вважає, що тату - це один із кращих способів саморозвитку, вираження власних емоцій і самого себе.
 Проте, до самого татуювання варто підходити дуже обережно. Молодим людям, які ще не знайшли своєї стежки у житті, не варто поспішати. Можливо життя приготувало їм роботу, на якій певні знаки на тілі не вітаються.

 

ЯК ЗРОБИТИ ПРОЦЕДУРУ ТАТУ ЧИ ТАТУАЖ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...