Я думаю, що тіло - це свого роду щоденник...
(Джонні Депп)

     Бажання турбуватися про своє тіло та прикрашати його закладено у людській природі. Існує достатньо багато різних способів та варіантів оздоблення власного тіла. Це татуювання, пірсинг, боді-арт, татуаж, перманентний макіяж. Сьогодні пірсинг займає в цьому переліку перше місце у світі.


  Серед молоді країн Європи та США мода на пірсинг вже кілька років носить повальний характер. Не рахуючи сережки у вусі, у кожного четвертого американця  та кожного сьомого європейця є або був прокол шкіри із сережкою.
 У далекі часи проколювання різних частин тіла було більше витребуваним серед сильної частини людства, оскільки було ознакою приналежності до племені чи рангу, служило демонстрацією сили та влади.
     Світ сьогодні став різноманітним, тому нині нікого не вражає людина, яка завішала себе різнокольоровими висюльками. Суспільство, накінець, погодилося з тим, що пірсинг може додати пікантності зовнішньому вигляду не лише дівчині, але й юнаку.  І тепер кожен для себе вирішує це питання особисто. Але є одна умова: особисто це може вирішувати людина, якій виповнилося 18 років.В інших випадках такі питання вирішуємо з батьками.
     Процедура пірсингу достатньо проста: в певній частині тіла роблять прокол і одномоментно вдягають предмет - сережку. Сережка може бути з дерева, слонової кістки, металу, пластмаси та інших матеріалів. Сучасна індустрія пірсингу пропонує величезний вибір прикрас із золота, срібла, хірургічної або медичної сталі (не дає алергії) у формі кілець, квадратиків, ланцюжків, квіточок та ін.


Найбільш поширеною формою пірсингу є прокол мочки вуха. Найчастіше проколюють симетрично два вуха та вдягають у них сережки (прокол сережкою із хірургічної сталі - найпоширеніший спосіб проколу вух), проте з недавніх пір з'явилася мода на асиметрію.  Вже декілька років до пірсінгу вух принадилися і чоловіки. Правда як правило, молоді і сучасні, такі як Девід Бекхем. Як правило, місця проколів загоюються швидко, якщо виконувати всі рекомендації спеціаліста по пірсингу. 
Прокол язика - це один із останніх писків капризної моди, але і загоювання триває довше. Такий пірсинг може викликати побічні ефекти: рана заживати буде довго, бо на відміну від вух чи брів (відкриті участки), у ротовій порожнині збільшується загроза занести в ранку інфекцію, адже там завжди багато бактерій. Згодом сережка при носінні може травмувати десну і негативно впливати на зубну емаль.Слід мати на увазі, що при проколі язика може знизитися чутливість смакових рецепторів.
Проколотий пупок давно став класикою пірсингу. Його можна побачити як на тілах мужчин, так і жінок. Сучасну модницю вже неможливо уявити без блискучої прикраси по центру животика, особливо якщо живіт красуні достойний того, щоб виставляти його на показ. Фотомоделі, зірки естради, актриси - вони вже давно обзавелися цим модним аксесуаром. Проколи пупка не дуже різноманітні. Різноманітними тут можуть бути прикраси. Як правило проколи пупка найчастіше ми пропонуємо клієнтам класичні - вертикальні. Але є в нас поціновувачі оригінальності - їм ми робимо горизонтальні проколи пупка.


ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ПІРСИНГУ?


Пірсинг - це справжня операція. Хочемо зазначити, що сам прокол доволі неболючий. А якщо використати знеболення - то й зовсім Ви не відчуєте болю. Прокол у нашому салоні робить лікар у спеціальному кабінеті, стерильними інструментами з дотриманням всіх правил антисептики.
Загоюються ранки від проколів по-різному. В залежності від місця проколу і стану здоров'я швидше всього загоюються вуха та ніс, трохи довше - брова, ще довше - язик. Пупок, брова та перенісся загоюються довше через більшу кількість потових залоз. Головне не забувати уважно доглядати за ранкою і виконувати всі рекомендації нашого спеціаліста-лікаря.ЦЕ НЕОБХІДНО ЗНАТИ:

✔  для проколу пупка професійний майстер використовуватиме лише голку-катетер, а не пістолет;
✔  для найшвидшого загоєння першою сережкою для проколу потрібно вибирати сережку, що вироблена із медичної сталі;
✔  за бажанням клієнта місце проколу обезболюється;
✔  процедура проводиться у спеціальному кабінеті, в стерильних умовах і виключно одноразовим інструментом;
✔  сережку для пірсингу можна придбати відразу у нас в "Магазині супутніх товарів".

 


  Сьогодні мало кого здивуєш пірсингом.
Суспільство погодилось з тим, що пірсинг - це нормальна річ, яка добавляє людям легкого шарму.
 Але попри все, перш ніж прийти на процедуру пірсингу потрібно визначитися з власною мотивацією
та чи подобається Вам прикраси на тілі, як відреагують батьки та знайомі.

 


 

 Світ пірсингу багатий та надзвичайно цікавий.
Якщо Ви вирішили приєднатися до нього, то незвичайність відчуттів внутрішнього світу
та зовнішнього вигляду Вам забезпечена.

Головне - не боятися і не встидатися!

 


 


ЯК ЗРОБИТИ ПІРСИНГ ПОДАРУНКОМ?

 

 Купіть подарунковий сертифікат на процедуру пірсингу у салоні "Раяна"!


 Пропонуємо купити в якості подарунку близьким чи друзям сертифікати на будь-які послуги салону. Сума сертифікату може бути вибрана Вами. Також Ви можете придбати сертифікат на будь-яку послугу, без зазначення суми. Використати сертифікат його власник може будь-коли, записавшись на прийом.

 

 

По всіх питаннях по процедурах, майстрах, запису на прийом,
будь ласка, звертайтесь до адміністраторів салону «РАЯНА»!

(0352) 43-05-40
(096) 308-90-80


 

Додати коментар

Перукарський зал

Перукарський зал

Зачіска впливає на те, як складається день, а в результаті - і все життя ...

Кабінет тату і перманентний татуаж

Кабінет тату і перманентний татуаж

З появою тату міняються погляди оточуючих. Разом з тим змінюється сприйняття світу. Дмитро Нагієв ...

Кабінет манікюру та педикюру

Кабінет манікюру та педикюру

Руки - візитна картка жінки, шия - її паспорт.  Coco Chanel ...

Кабінет косметології

Кабінет косметології

 У людині повинно бути все прекрасно: і обличчя, і одяг, і душа, і думки. Антон Павлович Чехов ...

Кабінет візажу

Кабінет візажу

Обличчя це безумовно візитівка кожної жінки, як і будь-кого з мужчин.   Коко Шанель ...

Кабінет кореції фігури

Кабінет кореції фігури

  Ефект масажу - природна відновна сила організму, сила життя ...